Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi mit jelent az ovulációs...

Mi mit jelent az ovulációs tesztel kapcsolatban? Még nem használtam, jól jönne néhány hozzá értőbb tudása és tapasztalata

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Most használok először ovulacios tesztet mert nem olyan pontosak a ciklusaim és mióta meglett az első gyerekem nem igazán érzékelem az ovulaciom, jobban mondva sokszor érzékelek apró dolgokat (itt szúr ott faj picit, változó folyások) de nem jövök rá vajon mikor van pontosan az ovulaciom, és egyenlőre nem sikerül teherbe esnem.

Eddig két tesztet csináltam a 10. És 11. Napon, tudom talán korai de van akinek korán van ezért inkább elkezdtem hamarabb. 27-31 naposak a ciklusaim az utóbbi fél évben, előtte meg jobban össze vissza volt.

A 11 napi teszten nekem úgy tűnik kicsit sötétebb a teszt csík, az jelent bármit is? Úgy értem az jelenti hogy közeledik az ovulacio ideje? Vagy lehet egyik nap világosabb aztán sötétebb és megint világosabb?


Itt vannak a képek :

[link]


Illetve ha bárkinek van képsora egy hónapról ahol jól látható előtte és utána is azt is szívesen megnézném


Előre is köszönöm a segítséget és mindenkinek sok sikert aki szinten babát szeretne :)



2020. febr. 4. 15:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha 27-31 naposak a ciklusaid, akkor a 13-17. nap körül lehet az ovulációd szerintem.

Az, hogy sötétebb a tesztcsík semmit nem jelent. Nem olyan száraz, mint a 10.napi.

Szerintem folytasd a tesztelést! :)

2020. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Folytasd a tesztelést, nem baj, hogy 10.napon kezdted, legalább össze tudod hasonlítani a többivel.

Akkor pozi az ovu teszt, mikor a 2.csík ugyanolyan vagy sötétebb mint a kontroll csík.

(nekem is 28-32 napos ciklusaim vannak, most a 16napon volt + tesztem.)


29N

2020. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, csinálom akkor tovább aztán remelem hamarosan lesz. Naptár szerint szombaton de nem hiszek már neki mert eddig szerintem nem úgy volt.


További hozzászólásokat is szívesen várom és akar képeket is nektek hogy volt az ovu tesztelés :)

2020. febr. 4. 20:53
 4/20 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez már pozitív?


[link]


A második a mai az első a tegnapi. Ma vagyok a ciklus 12. Napján.

Nagyon izgulok mert ez az első hónap hogy teszteltek ilyennel :)

2020. febr. 5. 15:22
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem pozitiv. Ugyanolyan erősnek kell lennie mindket csíknak vagy erősebbnek mint a controll. Akkor van a legnagyobb esélye a teherbeesének amikor pozitív lesz illetve a pozitív utáni első negatív napon, utána lesz a peteérés, szóval kb. a pozitív tesztől 2 napra van a peteérés.
2020. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezek még negatív tesztek.
2020. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Rendben.


Köszönöm, akkor teszteltek tovább, remelem hamarosan tényleg pozitív lesz. Tényleg nem tudom be lőni ezt az ovu dolgot... kiváncsi leszek mikor lesz valójában.


De akkor pozitív teszt utáni 2. Nap van az ovu kábé?

2020. febr. 5. 21:41
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy pozi lesz onnantól kb. 2 nap, nekünk az első pozitív napon jött össze, ritka esetben van, hogy 2 napig pozitiv és utána negatív. Nekünk 1 napig volt pozitiv utána negatív, de akkor nem tudtunk együtt lenni.
2020. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

És gratulálok hogy össze jött :) most vagy terhes? Vagy már régebben?


Azért is érdekelt nagyon tapasztalat mert annyi mindent olvasni hogy mennyi szex a jobb meg mikor, de igazából a tapasztalatokból lehet látni hogy hogy is van igazából, még akkor is ha nem vagyunk egyformák

2020. febr. 5. 23:06
 10/20 anonim ***** válasza:
Köszönjük! :) Igen, most vagyok, a 18. Hétben vagyunk, egyetlen egyszer tudtunk együtt lenni abban a hónapban amikor sikerült, az ovu szerinti pozitív napon (én digitális clearbluet használtam egyébként, így nem kellett vacillalni, hogy vajon az már pozitív e). Szóval, ha minden rendben van, akkor elég egy jó időzítés :)
2020. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!