Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon aggódom, hétfőn csinált...

Nagyon aggódom, hétfőn csináltam tesztet, halvány csíkos pozitív lett. Ma megismételtem, szintén halvány csík. Nem kellene már erős csíknak lennie?

Figyelt kérdés
5. napja késik, volt már egy vetélésem, akkor a 4. nap késésnél erőteljes vonalak voltak. Reggeli hőm magasabb, cici érzékeny, néha fájdogál a hasam.

2020. dec. 4. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan az a két teszt? Rakj fel képet róluk a kepfeltoltes.com-ra
2020. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első terhességem nem erősödött a teszt, egy hét késéssel megjött. :(

Második terhességnél 4 nap késéssel teszteltem erős pozi lett, azóta 21 hetes vagyok.

Szóval jelenthet rosszat is, de majd az idő eldönti. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2020. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: Nincs róla képem, jól látható, de a kontrollcsíkhoz képest halványabb. Nem ugyan azt a márkát vettem. Hétfőn X-Epilt ma reggel pedig Gabrielt használtam. Van még egy teszt, arra gondoltam jövő héten újra megpróbálom, csak már rá vagyok parázva.
2020. dec. 4. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha erősödésest akarsz nézni azt mindig ugyan olyan teszttel nézz
2020. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: Köszönöm, remélem minden rendben lesz. Majd az 51. héten szeretnék orvoshoz menni (addig látszódnia kell UH-on is), ha meg nem jön addig.
2020. dec. 4. 10:05
 6/8 Reni 28 ***** válasza:
Én x-epillel teszteltem 10 nap késés után, nagyon halvány lett, bár az is igaz hogy rendszertelen volt a menzeszem
2020. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az hogy a kontrollnál halványabb az normális, és az nem jelenti, hogy halvány pozi. A halvány pozi teszt az amikor erősen nézni kell a tesztet, mert a második vonal alig látható.


Szerintem nem kell aggódni, pláne, mert két különböző tesztet néztél.

2020. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ia nagyon lassan erősödött, kb 1 hét kellett, hogy teljesen erős legyen.


Üres petezsákom volt, nem volt babám. Missed ab lett a vége.


Nem akarlak ilyesztegetni, de nekem az orvos azt mondta, ha ilyen lassú az erősödés az inkább nem jelent jót.

2020. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!