Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 9. dpo-n. Csinálta...

Ma vagyok a 9. dpo-n. Csináltam reggel egy terhességi tesztet és extra halványan, de pozitív lett. Most délután megismételném a tesztet. Előtte igyak kevés folyadékot? Van arra esély, hogy délután akár erősebb is legyen mint reggel?

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 13:13
1 2 3 4 5
 1/43 lcs ***** válasza:
100%
szerintem reggel első vizeletből csinálj.
2014. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%
Du felesleges tesztelni, lehet még csík se lenne rajta. A HCG 2 naponta duplázódik, ha ma csináltad akkor péntek reggel csinálj mégegyet.
2014. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam,mert sok olyat olvasni,hogy reggel negatív volt a tesztje valakinek,délután már pozitív.Vagy reggel halvány pozitív,délután már erősebb volt.Akkor lehet jobb lenne várni.
2014. febr. 19. 13:27
 4/43 anonim ***** válasza:
94%
Én ma reggel teszteltem egy halvány pozitívat, és most délután is csináltam egyet (sosem gondoltam volna, hogy én valaha ezt fogom csinálni :)), és az is ugyanolyan lett kb. mint a reggeli. Se nem erősebb, se nem halványabb. Csak valahogy reggel nem akartam hinni a szememnek :).
2014. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem tudsz 2 napot várni a teszttel, akkor hogy fogsz 9 hónapig várakozni? Akkor még több ok az aggódásra. Nyugi és várj türelmesen. Ha pozi volt reggel, a mensid késik, akkor 2 nap múlva erősebb lesz.
2014. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, a vízivás szerintem azért sem annyira célravezető, mert azért szokták reggel csinálni a tesztet, mert akkor sokkal koncentráltabban van a hcg hormon a vizeletben. Szóval inkább tényleg reggel kéne (bagoly mondja verébnek :D ).
2014. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!!!

Én sem akartam hinni a szememnek :) de nagyon halványan ott volt.Sokszor én a száradási vagy szellemcsíkot is pozitívnak láttam,de ez egy perc után már ott volt rajta.De most hogy néztem a tesztet már annyira nem látom rajta,de száradás után nem annyira számít.

Milyen tesztet csináltál?

2014. febr. 19. 13:33
 8/43 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam meg.Úgy akartam írni,hogy előtte jobb nem sok folyadékot bevinni a szervezetembe,hogy koncentráltabb legyen a vizelet :)
2014. febr. 19. 13:35
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szorítsd össze a fogad, és legalább reggelig várj! Semmi nem múlik rajta, és ha pl. negatív lesz, mert sokat ittál, az rossz érzés.


Mi már nagyon régóta próbálkozunk, 3-nál is több éve, de valahogy ez a ciklusom extra lassan vánszorog... ma vagyok a 10. dpo-n, de megállom, hogy teszteljek. Pedig esküszöm vannak tüneteim...

2014. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

mutasd meg a tesztet nekünk is :) meg az estit is tedd ide fel, ok ? :)


2 kisfiú anyuja, 9 hetes kismama

2014. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!