Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 éve szültem azóta van hogy...

2 éve szültem azóta van hogy kb másfél havonta jön meg, a doki azt mondta lehet a szüléstől mert semmi bajom semmit nem talált. Szeretnénk tesót ezért vettem ovulációs tesztet. Többi lent...?

Figyelt kérdés
Tegnap a 34. Napon kíváncsiságból csináltam egyet halvány lett viszont a mai sötétebb.Ezek szerint most lesz peteérésem?! Más is járt már így hogy nem állt be szülés után? Barátcserje kapszulát kezdtem el szedni hátha segít. Vélemények róla esetleg?

2020. dec. 4. 12:14
 1/8 A kérdező kommentje:
[link] Ma ilyen lett az ovu teszt.
2020. dec. 4. 12:16
 2/8 A kérdező kommentje:
2020. dec. 4. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez negatív
2020. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy még negatív de a tegnapinál erősebb akkor ezek szerint mostanában lesz peteérés?
2020. dec. 4. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Lh szint folyamatosan ingadozik. A következő hónapot nézd végig, így nehéz bármit is mondani.
2020. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt a hónapot hagyd már ki, mert csak megzavarhat.
2020. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
41. Nap és semmi jele menzesznek.
2020. dec. 10. 11:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Ellenben a termékeny nyák megjelent ma.
2020. dec. 10. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!