Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pont ma 2 hete hogy megjött a...

Pont ma 2 hete hogy megjött a mensim, és tegnap a férjemmel együtt voltunk, és . Nagyon. Másfél éves ikreink vannak ( Inszeminációval fogantak) szeretnénk majd tesókát még, de nem tudom most akkor vajon ez bejöhetett?

Figyelt kérdés
hallottam már hogy mesterséges megtermékenyítés után spontán lett baba később szeretném, hát ha ebből az lesz, persze örülni fogok. Járt már hasonlóképpen valaki?
2011. jún. 18. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyik volt szomszédomék úgy jártak,hogy nem tudom már hányadik beültetés után összejött a baba,megszületett.És rá pontosan két évre meg spontán teherbe esett és született még egy lánya..XD Tehát ez bármikor előfordulhat-mindketten megnyugszotok és már nem görcsöltök annyira a babaprojektre akkor könnyebben összejön(mondom én úgy,hogy elsőre összejött mind a két lányom)
2011. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!