Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rákszűréssel kapcsolatos...

Rákszűréssel kapcsolatos kérdéseim lennének (?) Első rákszűrön vagyok túl.

Figyelt kérdés
Volt egy nőgyógyászati problémám ami miatt elmentem az orvoshoz. - Pechemre pont megjött. - Mégnagyobb pechemre rákszűrést végzett így. Annyit mondott 3 hét múlva lesz eredménye. Kaptam egy kártyát azon van egy telefonszam. Hétfőn lesz 3 hete. Viszont. Azt olvastam, hogy menstruációs rakszures érvénytelen. És az egész pálca tiszta vér volt... Másik kérdésem: esetleg ugyfelkapun nincs eredmény fent? Harmadik kérdésem : ha baj lenne akkor már szóltak volna?
2020. dec. 4. 22:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként orvos után nem sokkal a problémám szerencsére megoldodott..
2020. dec. 4. 22:31
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ide akartam, hanem a nők egészségébe 🤦‍♀️
2020. dec. 4. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a középidő előtti időpontot mondta a doki ideálisnak. 1x kellett ismételni, mert középidőben voltam és így túl sok lett rajta a váladék.

Magán rendelőben nem szokták feltölteni az eredményt, nekem nem volt az eeszt rendszerben.

Mit mondott az orvos? Nekem mindenképpen elküldik az eredményt. De van, ahol csak akkor, ha gond van.

2020. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem rá, mert minden osszejott aznap..
2020. dec. 4. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem hívd fel őket.

Úgy rémlik nekem is kb. 1 hónap, amire elküldik az eredményt.

2020. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magánorvosnál valóban nem szokott fent lenni az ügyfélkapu oldalán. Ahová én járok, ott is 3 hetet kellett várni az eredményre, de nekem kellett érte menni, az orvos csak akkor nézte meg, milyen lett az eredmény.
2020. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 2-4 hét múlva kuldtem sms-t / e-mailt.

Igaz, én nem menstruálva mentem, de ha baj lett volna, akkor nem csinálja meg szerintem.

2020. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az államis rákszűrés a körzetes rendelő bejelentkező/ügyintéző oldalán szokott megjelenni, a magánt meg elküldik mailben. Legegyszerűbb, ha felhívod a rendelőt, hogy bocsi, hogy kapom meg a leletet?

Szerintem a doki csak mondta volna, ha vérzés alatt nem lehet levenni, de ha nem, akkor a papíron rajta lesz, most ezen kár izgulni. Ha a lelet szerint érvénytelen, akkor foglalsz új időpontot, és elégy máskor.

2020. dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!