Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leválasztanátok azért az egy...

Leválasztanátok azért az egy éves babát, hogy teherbe tudjatok esni?

Figyelt kérdés
Nem akartam soha sokáig szoptatni. Még két és fél hónap van 1 éves koráig, de még mindig iszsz, azért sok mást is eszik, de a szopi mindig kell. Én már eléggé nem szeretném, de persze megkapja, amikor csak szeretné. Az a baj, hogy szeretnénk már tesót is, de még nem jött meg. Attól félek, hogy nem is fog, amíg szoptatok :( (tudom, hogy csak peteérés kell, de ki tudja, hogy mikor lesz...)
2020. dec. 7. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az igény szerintiség az az anya igényeit is figyelembe veszi. Ha szeretnéd leválasztani, tökmindegy, milyen okból, akkor válaszd.
2020. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Egyértelműen.
2020. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2020. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Barátnőm 2 éves koráig szoptatta a babáját és neki se jött meg addig, szóval ne emiatt várjatok.
2020. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Mondjuk nem vagyok a túl kicsi korkülönbség híve, plusz iszisz szoptatás alatt is van peteérésem 5. hónaptól.
2020. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem, sok ismerösomnek siman jott a teso szopi mellett is.
2020. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem akarsz szoptatni ne szoptass ! Nem leszel tőle rossz anya ! Nem kell mindenedet beáldozni az is fontos hogy NEKED mi a jó és a (most jön egy ősanyák szerinti szitok szó) kényelmes.

Van aki nem is tud szoptatni, de ettől még nem lesz rossz anya és azt is rég bebizonyították hogy nem lesz egészségesebb mint egy “tápos” gyerek 🤗 a kötődés sem lesz gyengébb :) ez a szoptatás mánia csak Magyarországon ekkora dillema úgy hogy nyugi tegyél úgy ahogy jól esik és tényleg ne legyen lelkiismeret furdalásod:)

2020. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a mindenféle választ, szerintem nem kéne lepontozni senkit.
2020. dec. 7. 15:55
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Egy évest, már amúgy is le kellene...
2020. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97%

#9 dehogy kellene. Nem KELL, csak LEHET. Amennyiben így döntenek.

#1 vagyok, már válaszoltam érdemben.

2020. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!