Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzi előtt 1 héttel volt aki...

Menzi előtt 1 héttel volt aki tesztelt negatívat, és utána pl a menzi napján viszont pozitív lett a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nekem nov.11-én volt meg az utolsó menzim. 3.babánkat tervezzük.Együtt is voltunk védekezés nélkül többször is.Kb 3 napja érzek szurkálást a méhem környékén és enyhe derékfájást.Ez pedig a 2. Reggelem hogy hányingerrel kelek..A mensim előtt csak a melleim érzékenyek mindig és pattanásos az arcom de ezeken kívül semmim nem fáj. A másik kettőnél semmilyen tünetem nem volt az elmaradtt menzin kívül.Ma reggel csináltam egy tesztet Negatív lett.😔 A menzimnek kb 12.12 és 12.16 között kéne hogy megjöjjön.(Ami remélem nem fog)Lehetséges hogy hamar teszteltem és még van remény?

Köszönöm előre is a válaszokat :)



2020. dec. 9. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Menstruacio elott egy hettel meg jo, hogy negativ a teszted. Majd ha kesik, tesztelj.
2020. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Menstruáció előtt egy héttel mindenkinek negatív a teszt.

Ha a terhesség produkálta a tüneteket, már réges rég pozitív lenne a tesztek.

2020. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Az lenne a nem normális, ha pozi lenne a teszted :D


Nem várt mensiig mindig van remény, mert az a normális, ha előtte 1-2 nappal lesz látható pozi a 10-es teszt.

1héttel hamarabb... ilyen tünetekkel én inkább arra gondolnék, hogy késett egy hetet az ovud.

2020. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Minek tesztelsz hamarabb?! 🤔😅
2020. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!