Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG/53 ovulációs mikroszkóp...

PG/53 ovulációs mikroszkóp vélemények?

Figyelt kérdés

Páromat megkértem, hogy vegyen facelle ovulációs tesztet, de sajnos nem kapott. Üres kézzel meg nem akart hazajönni bement 2 drogériába es 3 gyógyszertárba.. (mióta hiánycikk az LH teszt?) és ott egy gyógyszerész ajánlotta neki ezt a PG/53-at.

Olvastam róla véleményeket valakik esküsznek rá, valakik kukába akarják dobatni a másikkal,de ezek mind régi vélemények olyan 2009/2012 körülieket láttam. Mostani véleményetek van róla? Aki mostanában használta és nem 10 éve? Köszönöm! 😊😊



2020. dec. 10. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A mikroszkóp azóta se változott semmit, szerintem ugyanolyan validak a 10 évvel ezelőtti vélemények is. De ha frisset akarsz, én 2019-20-ban küszködtem vele egy ideig, de sose sikerült értékelhető eredményt kihoznom belőle. Ha evés után néztem nyálat, akkor páfrányos lett, egyébként az előírásokat betartva soha, az ovu napján sem, se nyálból, se hüvelyváladékból. Másnak persze működhet. Az is lehet, hogy simán csak béna voltam.
2020. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem találtam drogériában mostanában ovulációs tesztet, de kiderült, hogy neten sokkal olcsóbban lehet rendelni, szóval megéri rákeresni.
2020. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező vettél mikroszkopot?használtad?
2023. szept. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!