Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG/53 ovulációs mikroszkópot...

PG/53 ovulációs mikroszkópot használom, szeretnénk babát.7 napja csupa páfrányt látok reggeli nyálminta alapján. Az ovuláció nem tiszta számomra mikor volt. Múlt csütörtökre tippelem. Meddig mutat csupa páfrányt ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Lehet hogy esetleg? Szerintetek? Tuuudom az idő rózsát terem, de én türelmetlen vagyok.

#baba #teherbeesés #pg babatervezés
2017. nov. 7. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
PG 53-at dobd az első kukába és kezdj el hőt mérni, vagy ovutesztelni, ezeknek értelme is van. De legfőképp legyetek együtt kétnaponta, az legyen cél, hogy ovu körül legyen a petevezetőben élő spermium. Úgy mindegy mikor reped.
2017. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is azt javaslom.hagyd ezt a mikroszkopot. En sem mentem vele sokra.az ovu.teszt sokkal jobb
2017. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ovu tesztet csináltam 2 naponta, mind negatív lett, aztán feladtam, de akkor a mikroszkóp még nem mutatott semmit, többet nem használtam mert azért drága dolog..együtt voltunk, majd mindennap, tehát a véletlenre nem biztuk, de ha volt is peteérésem majd 1 héttel később sztem mint ahogy 28 napos ciklus szerint kéne (de volt már nekem 35 napos ciklusom is ..szóval akár ez is lehet) hőmérőzök is, de az max 3 tizd fok külömbéget mutat.többet sohase..(egyébként a hőmérőzés alapján gondolom a mult csütörtököt. akkor volt egy36,1-36,4-es emelked, de azóta is 36,2 folyton)
2017. nov. 7. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki a ftacba-ra még egy szavazat. A hőd alapján nem volt ovulációd rs a hőd is nagyon alacsony, inkàbb ezen a vonalon többre mennél egy kivizsgálással.
2017. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,dobj ki mindent! Nekem a teszt sem mutatott semmit,se az olcsó,se a dràga.Menj el dokihoz,aki làtni fogja kb.mikor van ovud,aztàn saccold be.Én így csinàltam és bejött.Sok sikert!
2017. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy fel a hőd, akkor biztosan baj van az ovulációval! Vizsgáltasd ki, hormonsor!
2017. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
voltam dokinál, de 6 hónap próbálkozási időt adott ,pedig előtte se volt egyszerű a teherbeesés, de végül összejött mire dokihoz fordultam volna... szóval most nem foglalkozik velem, csak majd később.....................................
2017. nov. 7. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!