Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor terhességi teszt...

Predictor terhességi teszt 7dpo nagyon halvány pozi meg gólyahír is. 8 reggelén predictor halvány pozi. 9dpo negatív minden. MI VOLT VÉGE, MEGJÖTT?

Figyelt kérdés

Az nem érdekel, hogy korai, minek ilyen korán, én dolgom, én pénzem, úgyhogy csak az írjon aki járt így, és elmondja a tapasztalatát.

Köszi



#pozitív #Terhességi tiszt
2020. dec. 10. 21:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nagyon szorítok neked, mert szörnyű még így pár mondatban olvasni is, hogy mennyire kikészít téged ez az egész.
2020. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

Igen, kétszer jártam így, hogy nagyon korán teszteltem pozitívat, aztán megjött normális időre.

Meg 5-ször jártam úgy, hogy elhalt a terhességem a 6-10 héten.

Igen, akik átesnek ilyen dolgokon, csak arra tudnak gondolni, hogy mikor lesz már az, mikor mi is átéljük a normális terhesség, szülés csodáját.

És igen, tesztelünk pár nappal a peteérés után, és még utána is nagyon sokáig. Hasonlítgatjuk a teszteket, erősödött-e a csík. Figyeljük a testi tüneteket, nem múlt-e el a cicfájás, émelygtem-e ma eléggé stb.


Akinek minden rendben van ezen a téren, az ezt nem értheti.

2020. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
Én együttérzek a fájdalmatokkal, de azzal, hogy magatoknak okozzátok a csak azért is korán teszteléssel, azzal sajnos nem tudok.
2020. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12 es köszi végre valaki arra válaszol ami a kérdés.

Én szerencsés vagyok van 3 egészséges gyerekem, 3. Jött nehezebben és sajnos szeptemberben megszakítottam egyet betegség miatt.

2020. dec. 13. 21:43
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
10es facelle mensi előtt 5 nappal nagyon halvány pozi.. 16hetes kismama vagyok :)
2020. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Ismét teszteltem 7dpo tól 9dpo n már nem is, gondoltam minek, az előzők után, de csak csináltam lh tesztet, hogy mit mutat na az közepes erősségű lett gondoltam, akkor lövök egy hcg is, kicsit időn túl pár perccel látható volt ez az első


[link]

Következő és a lh teszt is erősebb volt, még az nap.


Ez a mai 12 dpo n 25 ös teszt


[link]

2021. jan. 12. 13:35
 17/22 anonim ***** válasza:
A mai szép pozi :) Csak így tovább!
2021. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17 köszi

Remélem nem is jön meg, mert hát bármi lehet😁

2021. jan. 12. 14:18
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez már jó lesz!
2021. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező sikerült azota a baba? Énis tesztelek 7 dpo tol. :)
2023. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!