Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a predictor nagyon erős...

Ha a predictor nagyon erős pozitív lesz (egyforma a két csík) akkor attól az még lehet kémiai terhesség?

Figyelt kérdés

2 napja teszteltem nagyon erős pozit predictorral, ha valakinek kémiai terhessége van az is lehet nagyon erős pozi vagy az csak halvány?

A ciklusom 28-31 nap között szokott lenni valahogy és a 28. napon teszteltem az erős pozit .. Így, hogy nem tudom pontosan az ovu időpontját sem mert nem szoktam nézni nem tudom mikor lenne ebben a hónapban a “nem várt” napja és félek, hogy túl hamar teszteltem és esetleg csak kémiai lesz .. ☹️ Nagyon rég óta várjuk már a kisbabát és nagyon szeretném ha megmaradna



2020. aug. 10. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%

Tesztelj 2-3 nap múlva is!

Plusz számolj egy átlagot, hogy mikor volt mensid előző hónapokban. Tehát hány naponta van kb?

Így megtudod, h most mikor kéne megjönnie.


Drukkolok!


19 hkm

2020. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%

Az elmúlt fél évben nézd meg mennyi volt a leghosszabb ciklusod és a szerint vedd a nem várt napját. Egyébként teljesen mindegy, hogy kémiai vagy sem, nem a teszt erőssége számít, szívhang után is veszteség. Nem szabad így hozzáállni, pláne, hogy kb akkor biztos, ha már fogod, aztán jöhetnek az új félelmek. Légy pozitív, tesztekből nem szabad kiindulni. Az nem tudja megmondani neked, hogy kémiai vagy sem.


Ha nem jön meg, lehet örülni és hívni a dokit időpontért, két héttel későbbre.


Jó egészséget kívánok, ha nagyon parás vagy akkor magán vérvétel 3 nap eltéréssel és, ha szépen emelkedik a hcg szint, akkor már annyiban biztos lehetsz, hogy terhes vagy :D (bár szerintem a két csík is elég bizonyíték)


A többit meg az idő és az élet eldönti.


Mindne jót!

2020. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Átlagosan úgy 29 nap a ciklusom, aznap amikor az erős predit csináltam, ugyanabból a vizeletből egy x-epil tesztcsíkot is csináltam ami halvány pozi lett, de most megcsináltam még egy x-epilt ami jóval erősebb lett, csatolok képet.. A tesztek időrendben vannak helyezve, a legalsó az amit most csináltam, akkor ezt vehetem úgy, hogy sikerült? 🙏🏽


[link]

2020. aug. 10. 10:50
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Minden lehetséges, de egy erős pozitív teszt az nagyon-nagyon jó jel, úgyhogy ne is gondolj erre! Az én kémiaim szomorúan halovány volt, semmike volt egy nappal az esedékes előtt... A lányom lassan érkezik, az ő kis "nyoma" szép erős és biztató volt :-) Drukkolok!
2020. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a kommenteket és, hogy időt szántatok rám, csak egyszerűen nem bírom ennyi próbálkozás után elhinni amit látok 🙏🏽 Megpróbálok lenyugodni, nyílván teljesen nyugodt a szívhang után leszek meg a 12. hét után❤️
2020. aug. 10. 10:56
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Szép erős pozitív, így nem valószínű, hogy kémiai.... Viszont ne aggodalmaskodj feleslegesen, mert sajnos a teszt erőssége sem jelent garanciát semmire. Nekem is ilyen szép tesztjeim voltak, mégis megállt a fejlődésben a 8. héten. Aztán újra sikerült, halványka teszteket produkáltam, és láss csodát, 2 hét múlva már a karomban tarthatom a kisbabánkat. Szóval ne kombinálj és ne olvasgass mindenféle okosságot csak bízz magadban és a kisbabádban.
2020. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Köszönöm és jó egészséget kívánok nektek! :)
2020. aug. 10. 10:58
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
#5 Sose leszel már teljesen nyugodt, mindig lesz miért aggódni :)
2020. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na jó ez igaz, sajnos jellemző rám😄
2020. aug. 10. 11:37
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
Nézd. A kémiai terhesseg gyakorlatilag egy nagyon korai vetélés. Általában valami probléma miatt következik be. Egy terhességi teszt ezt nem mutatja ki, az csak azt mutatja, hogy a szervezeted elkezdte a hcg-t termelni,azaz bármi lehet, de reméljük minden rendben lesz 🙂
2020. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!