Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek erősödik ez a...

Szerintetek erősödik ez a jósteszt?

Figyelt kérdés

[link]

5 nap múlva nem várom. Gondolom sok mindenki nem hisz benne de hátha 🤷‍♀️



2020. dec. 11. 07:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvasná még erősödött továbbra is az lh teszt csak hogy addigra már a hcg teszt is kimutatta.
2020. dec. 16. 14:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is jósteszteltem tegnap a 9.dpon, teljesen pozitív lett, hcg egyelőre negatív, bár sajnos nem reggeli elsőből csináltam. Pár nap és újra hcg. Szerdán kellene majd megjönnie.
2021. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Azért írok, mert én is kiváncsi voltam mikortól látható valami, tudom mindenkinek más.

8dpon semmi nem látszott fehér volt teljesen. 9dpo n közepes erösségű lett(amit felrakok képet nem látszik annyira, mert megszáradtak) ezért csináltam tesztet délután, ott a hcg n is nagyon halvány 2 csík lett azt hittem szellem csík.

11dpon kb olyan teszt mint a kontról csík és 25ös hcg is mutatja


[link]

2021. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem a jóstesztem ennél erősebb volt, a hcg még mindig negatív. Holnap kellene megjönnie, vagyis nem kellene. Kicsit elkenődtem! Soha többé nem jóstesztelek.
2021. jan. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok 13 vagyok


Ma reggelre 12.dpo n a25 tesztem is már jól l@tható, lh teszt is pozitív. Nekem egyszerre let + mind kettő.


[link]

[link]

2021. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13. 15 vagyok

Gratulálok kérdező!! (ez lemaradt) 😁😁

2021. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!