Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már akinél bejött a...

Volt már akinél bejött a jósteszt? Csináltam képet. Határozottan erősödik.

Figyelt kérdés

Egy nappal elcsúsztam. Tehát a 8.dpon kezdtem először. Most a 10.-en vagyok. [link]


Ez a mai terhességi tesztem : [link]


Mar tettem ki egy kérdést a teszttel kapcsolatban. Száradási csík. De a mai erősödő ovu teszt után reménykedem hogy mégsem száradási. Soha nem jósteszteltem,igy nen tudom hogy máskor erősödött volna -e ennyit. Sőt... soha nem csináltam ilyen hamar tesztet sem,de most valahogy elég fura minden és úgy érzem sikerült (persze azért még nem élem bele magam) de a 7.dpo napomon nagyon elkezdtem görcsölni minden előzmény nélkül. (Talán jelent valamit)


2015. nov. 27. 19:41
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Rosszul számoztam be és már másnap nem javítottam. A 9.valójában 10. Dpo napon készült.
2015. nov. 27. 19:43
 2/37 anonim válasza:
Szia, barátnőmnek bejött, de saját tapasztalatom nincs. Egyébként néztem a tesztedet az elősző kérdésnél is, és lehet hülye vagyok, de én mintha látnék ott valamit. Én a dpo 5. napján vagyok, elkezdtemgörcsölgetni, meg a melleim is furcsák, még nem fájnak, de már kellemetlen a melltartó. Nekem ő lenne/ lesz a második babám. A fiamnál a dpo 7. napján már fájtak a cicik, a 10. napján pedig halvány de egyértelmű pozi. tesztem lett. Kitartást!!! Tülelmet.
2015. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, mensi előtt 3 nappal olyan erős pozitív volt az LH teszt, hogy azt hittem csak viccel velem a testem. Majd másnap csináltam egy rendes tesztet, pozitiv volt. :) Most 20 hetes vagyok vele :)
2015. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Igen van ott valami. Szabad szemmel simán kivehető. De talán a kép is visszaadja. Nekem is a 2.babám:)

Szorítok neked :)

2015. nov. 27. 19:57
 5/37 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen tesztem volt amúgy (a hcg-re gondolok) amikor terhes voltam. sajnos vetélés lett, de neked szurkolok!
2015. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy az első babámnál, is (most is), pontosan tudtam mikor van ovum. mert érzem, és akkor voltunk együtt, előtte nem. Így biztos h ovu után 10 nappal már ki mutatta
2015. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Gratulálok kismama:)

Megkérdezhetem,h másnap mennyire volt pozitív a teszted? Gondolkodom rajta h ilyen LH teszt után tesztelek reggel.

2015. nov. 27. 19:58
 8/37 A kérdező kommentje:
5-ös! Sajnálom! De köszönöm szépen.
2015. nov. 27. 20:00
 9/37 anonim válasza:
Köszönöm, én is gondolok rád! De majd írd meg mi lett, majd én is írok.
2015. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Nemreg olvastam itt valakit aki igy jostesztelt es pozi lett neki a hcg is nemvart napjan ha jol emlekszem.Drukk neked kerdezo :)))
2015. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!