Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónap sikertelen volt ugye?

Ez a hónap sikertelen volt ugye?

Figyelt kérdés
Sziasztok!November 17.-én volt az utolsó menstruációm.Fogamzásgátlót 2 hónapja hagytam abba.Peteérésemet LH teszttel követtem,ami december 03-án azaz a ciklus 16.napján mutatott egyértelműen pozitívat ( az előző hónapban nem volt egyforma erősségű a két vonal a tesztnapok során). Együtt is voltunk a férjemmel előtte és utána levő nap is. Holnapra nem várom.Teszteltem tegnap 25-ös és 10-es teszttel is,ami sajnos negatív lett. Érzem is sajnos hogy meg fog jönni. Fáj a hasam.Szerintetek miért nem sikerült ez a hónap,ha volt egyértelműen peteérés,jókor is voltunk együtt  Mit csináljak másképpen a következő hónapban?
2020. dec. 14. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne stresszelj rá,mint ebben a hónapban.
2020. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Foglald le magad valamivel, mert így hamar egyedül maradsz. A férjednek nincs tele a hócipője az időpontra szexeléssel? Nem bántani akarlak, csak próbálom felnyitni a szemed, hogy ezzel a felfogással nemhogy gyereked nem lesz, de még párod sem :( Engedd el magad, szexeljetek amikor jólesik, ne naptárazz, ne gondolkozz. Meglátod összejön a baba enélkül is, ha nincs eü. gond!
2020. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Bírom amikor azzal jönnek, hogy majd elhagy a férjed az időpontra szexelés miatt... Én nem tudom nektek milyen férjetek van, de az én férjemet bármikor el lehet csábítani, felőle akár napi 3x is lehetne csábítani... (de nem vagyok Krisztike, nekem ennyi időm nincs sajnos :D) Hogy hagyná már el azért, mert szexelni akar vele? Akkor volt a legboldogabb a férjem amikor csináltuk a babát, mert sose mondtam nemet... 🤦‍♀️ :D
2020. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó.Nagyon jól megvagyunk a férjemmel,köszönöm.Nem időpontra vagyunk együtt,csak kiemeltem két napot a hónapból.van már gyermekünk,1 év után jött össze,Clostilbegyt mellett mert nem volt peteérésem.Ezért kezdtem el most Lh tesztelni,hogy kiderüljön fenn áll e ugyanaz a probléma.
2020. dec. 14. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Lh teszt nem eleg, homerozz is ha tenyleg tudni akarod, hogy van e peteeres. De nyomonkovethetitek orvossal is /ultrahanggal az ovulaciot, az a legbiztosabb
2020. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez így van. Mi is az ovu napjainál többször együtt vagyunk. De nem úgy, hogy csörög az óra és akkor el kell dobni mindent és hopp.... 😂 Nem is értem, aki azt mondja elhagyja a párja... A pasik meg örülnek, ha nem mondanak nemet a nők... Sok sikert nektek!
2020. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Új hónap új remény :-)
2020. dec. 14. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!