Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt peteérésem...

Szerintetek volt peteérésem ebben a hónapban? Hőgörbe

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 20:26
 1/9 A kérdező kommentje:
2020. dec. 17. 20:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt. Kb. ott, ahol behúzta a program.
2020. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék rá mérget. Ha volt is, biztos, hogy progi gondod van. Nem normális az ennyire cakkor luteális. Ha valóban pozi bolt az ovuteszt, lehetett ovu, de nagyon nem szép görbe. Ha legközelebb is ilyen lesz keress fel dokit és nézess hormonsort.
2020. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Cickafark és palástfű teával tökéletesek a görbéim, kipróbáltam teák nélkül, így ilyen
2020. dec. 17. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira profi gondja len e, nem lenne 14-15 napos luteális szakasza.
2020. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Progi*
2020. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alacsony progival is lehet normál ciklus.... csupán egy esetleges terhesség nem marad meg. A teák ivászata bizonyítja is a progi gondot hiszen azzal pont ezen lehet kicsit segíteni. Nézess progit ovu utáni 7.napon.
2020. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tervben van. Ha palástfű tea nélkül ilyen zikzakos a görbém, lehet ezért nem sikerül teherbeesnem? Az a baj egyszerre kezdtem a teázást és a hőmérőzést, mert mensi előtt több nappal már barnáztam mindig és nehezen jött meg. Így akkor nem tudom milyen lehetett a hőm. Most 3 hónapja mérem a hőm, ebből kettőnél teáztam úgy nagyon szépek a görbéim, ez a hónap volt tea nélküli, az ilyen.
2020. dec. 17. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt
2020. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!