Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki ovu környékén? Ki...

Van valaki ovu környékén? Ki mivel próbálja növelni az adott hónap esélyeit? Tapasztalatok, infók, izgulunk együtt? Ki az aki karácsony vagy szilveszter környékére nem várja?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 20:27
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Én ezt eszem (reklám nélkül, azért a képet linkeltem):

[link]


Az íze nekem borzalmas, éhgyomorra kell a hozzá adott műanyag kiskanálnak megfelelő mennyiséget (fém nem érheti).

2020. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Én használom a progikrémet. Én elkezdtem orvosi javaslat nélkül, mikor mondtam a dokinak, mondta, hogy használhatom. Nekem ezzel 47 egység volt a progim az ovu+7 utáni napon. Azt mondta, hogy átlagosan 7 egységet emel, így enélkül is lenne ovum. A teákat most kezdtem el, de kiváncsi leszek. A méhpempő pedig most érkezett meg.
2020. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Tini1228 válasza:
4-es vagyok :) Bio méhpempőt használok. Ahonnan rendeltem, onnan telefonon megkeresnek a rendelés után, átbeszélitek, hogy mire szeretnéd szedni, és mondják, hogy neked mikor kell kezdeni, mennyit egyél. Eleinte 1 grammot kellett, mostmár 2-t, ez lesz a végső adag. Szörnyű az íze, de hatásos. Legalábbis amikor régen szedtem, csodákat tett 🙂
2020. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi 6 éve próbálkoztunk. Rendeltem egy méhpempőt reggel nyelv alá használtam és egyből terhes lettem.Meglepő számomra hogy ez segíthetett? Na de már hat hetes vagyok és van szívhang is.Remélem már minden rendben lesz. Nektek is mihamarabbi babásodást és kellemes ünnepeket kívánok!!:-)
2020. dec. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

26-28 körülre nem várom...

Hőmérőzök pár hónapja, most ovuteszteltem is, lassan egy éve próbálkozunk. Hő alapján van ovum, de az ehavi luteális hőm elég fura...

Már hónapok óta szedek minden elképzelhetőt: felkészítő terhesvitamint, magnéziumot pluszban, méhpempőt ovuig, myo-inositolt 2g-ot, E,C vitamint.

IRem van, javuló tendenciában, jobbára tartom a diétát, sokat mozgok és kevés metformint szedek rá.

Ha most se jön össze, megyek én is hormonsorra, és januárban megkeresek két meddőségit is időpontkérésre.

Illetve még ALA-t (alpha liponsav) ajánlott a nőgyógyász a magnézium és B6 vitamin mellé, meg koenzim Q10-ről hallottam, hogy a pete minőségét tudja hosszabb távon befolyásolni.

2020. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Én 25.-re nem várom, 24.-én tesztelnék, ha olyan.

Ovu környékén most egy hétig minden nap együtt voltunk. Használunk maca, méhpempő, e vitamin, q10, lh teszt, teák

2020. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Akik használnak egy csomó mindent mióta probalkotok? Nyilván én is szedek egy csomó mindent. Femibion, C és D-vitamin, magnézium, inofolic, de csak azért szeditek mert a babavárás/tervezés miatt fontosnak tartjátok, vagy van valami probléma?

Nekem még az előző párommal volt egy vetélésem másfél évvel később született a fiam. Most nemrégen volt egy missed ab. műtétem üres petezsák miatt. Nem vár menszi után nem sokkal jott egy enyhe vérzés. Akkor már 3x1 utrot szedtem. Vérzés után 3x2 utro. El is állt a vérzés, de az orvos szerint az embrió kiürült a vérzéssel. Petezsák mégis ott volt. Nem igazán értem, de elfogadom. Most meginkabb megpróbálok mindent megtenni.

2020. dec. 19. 19:12
 18/41 anonim ***** válasza:
7 voltam. Ezeket pár hónapja szedem. 3 éve nem jön a baba, minden rendben velünk. Ma kiderült az 1. inszem sem sikerült.
2020. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
7-es,nagyon sajnálom! Tudom ilyenkor nem segít a közhelyes "hamarosan nektek is sikerülni" mondat. Inkább azt mondom, ha gondolod mi ismeretlenül is itt vagyunk és szívesen beszélgetünk ha szükséged van rá.
2020. dec. 21. 13:35
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves vagy!:) már volt egy vérvétel is pár napja, de bíztam, mert volt két halvány pozi tesztem, de ezekszerint becsaptak:( januárban újra elkezdjük, ha addig nem történik csoda. Nem adjuk fel!
2020. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!