Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki tudta az ovuláció idejét...

Aki tudta az ovuláció idejét és tesztelt a 8dpon. Egyből pozitív lett, vagy esetleg csak pár nappal később?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mikor kéne tesztelni, de már 2 napja arról álmodok, hogy pozitív lett a tesztem. Szóval (azért is, hogy megnyugodjak ha pozi, ha negatív) csináltam egy tesztet, ma a 8dpon. Teljesen negatív. Van esély, hogy a nemvárt napján, pozitív legyen?

2020. dec. 20. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mind a 4 terhességemnél (3 van ebből) a 11. dpon mutatta először a terhességet facelle és a predictor is. 10. Dpotól kezdtem a tesztelés, akkor még semmi nem volt rajtuk.
2020. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is 10.dpo-n teszteltem előszőr. 11.dpo-n lett csak extra halvány, de egyértelmű pozi.


8.dpon nem létezik pozitív teszt!!!! 9.dpo a legelső olyan nap amikor van esély, hogy egy 10-es teszt kimutassa. De ez annyira ritka, hogy butaság ilyen korán tesztelni. 11.dpo is korai de az esetek 70%-ban már mutatja. Reménykedni a kimaradt mensiig kell, hiszen alapvetően csak akkor lesz biztos a teszt, ha a mensi sem jelentkezik. A mai tesztek az elindult kémiai terhességeket is mutatják.

2020. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Tudom teljesen hülye vagyok, de annyira valóságosak voltak ezek az álmok, teljesen kikeszültem tőlük. Sosem teszteltem ilyen korán. De annyira rányomta a bélyegjét a napomra, hogy már nem bírtam tovább és gondoltam egy esetleges negatív vagy pozitív teszt lenyugtatna. De negatív lett és persze nem örülök neki 😅.

Igazából elég furán érzem magam a ciklus alatt. Szinte ovuláció óta vannak kisebb alhasi fájdalmak, szúrások és nem úgy mint menstruáció előtt. Valószínűleg ezért bízom ennyire ebben a hónapban. De lehet már beképzelem az egészet. Nem rég elvesztettük az első babánkat a terhesség alatt, így nagyon jó lenne egy pozitív teszt a karácsonyfa alá.

Kellemes Ünnepeket Nektek!

Köszönöm a válaszokat, szívesen fogadok még! 😊

2020. dec. 20. 12:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Értem, hogy álmok, meg minden, de ha egyszer TUDOD, hogy túl korai, melyik dimenzióban jelenthet megnyugvást?

Ha tudod, hogy 10.en jön a fizetés, megnyugszol, ha 8.an megnézed a számlád?

Bocsi, de arra van esély, hogy a nem várt napján ebből pózi lesz, de nem attól lesz az, hogy negyed óránként tesztelsz egyet.

ÖNURALOM

2020. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ott ahol, pár hónapja elveszttük a babánk, gondolom fogalmad sincs mennyire tud vágyni valaki egy gyermekre.

Örülök, hogy te ilyen nagy önuralommal rendelkezel, de leírtam miért tettem, tehát a válaszod abszolút irreleváns illetve hasztalan. Senki nem tesztel negyedóránként, nem is írtam, hogy holnap újra megpróbálom. Az emberi agy kiismerhetetlen egymás után álmodtam. Annyi mindenkinek lesz pozi 8dpon 😊 ez semmi másról nem szólt. Köszönöm.

Kellemes ünnepeket neked 😘

2020. dec. 20. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem sokan teszteltek pozitívat 8. Napon, max ha pár nappal előbb volt ovu.

Írtam, hogy a nem várt napján ettől még lehet pozitív. De ezeknek a dolgoknak meg kell hagyni az időt, a türelmetlenség itt nem segít, csak árt.

A fa alatt így is lehet pozitív teszt, a 11., 12. Napon már tényleg sokan tesztelnek pozitívat 😊

Kellemes ünnepeket.

2020. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak támadásnak vettem. Igen, remélem, hogy pozitív lesz addigra😊
2020. dec. 20. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél? :)
2020. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!