Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal gumival szeretkeztü...

Barátommal gumival szeretkeztünk viszont most dec9-én és 11én gumi nélkül is kipróbáltuk.Félek ugyanis tegnap,dec19-én alhasi görcseim voltak,1teljes nap kellett mire egy betét megtelt és a vérzés is teljesen barnás volt. Ma semmi. Bármi tanács?

Figyelt kérdés

-gondjai vannak az elmenéssel, csak orálisan sikerült elmennie eddig


-5-10percet volt bennem gumi nélkül kb mindkét alkalommal


-ha csak menstruáció ma lenne a 2nap de már semmi vérzés nem jelentkezik. Nem így zajlik egy normális vérzés nálam


-egy ideje sokat stresszelek, nem igazán eszem és fogytak is 2-3kg-ot az elmúlt 1 hónapban, hetekben.



2020. dec. 20. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Milyen tanácsra gondoltál? Gyerek nevére? Vagy orvosválasztáshoz?


Gondolom tudod hogy ha nem védekeztek teherbe eshetsz így nem fog gondot okozni a kis jövevény.

2020. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Ne feledd, Plusz pont az felvetelin!!
2020. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen mindegy, hogy elment vagy sem, az is mindegy hogy mennyit volt benned gumi nélkül, a teherbeeséshez elegendő az előváladék.
2020. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem védekeztetek, akkor NYILVÁN BABÁT AKARTOK, más magyarázatot nem tudok elképzelni.

A 10 napos terhesség már kimutatható teszttel.

Ha most nem sikerült teherbe esni, ne aggódj, legközelebb összejön, csak tovább kell szexelni gumi nélkül ;)

2020. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Tanács: ne szexelj, ha nem akarsz gyereket. 100%-os megoldás.
2020. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálunk a leendő kismamának. Csinálj egy tesztet, a kevés vérzés lehet a terhesség jele.
2020. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél tesztet
2020. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
teszt azonnal, hátha még el lehet kapni a kölyköt időben
2020. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Matisz nagypapa a yutubról meg mondja a választ

https://www.youtube.com/watch?v=GJeJVOkHC4U

2020. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%
Azert nem kene egybol irogatni neki hogy terhes lett meg az ehhez hasonlok. Persze megvan ra az esely, de nem olyan nagy. Nem tudnam megszamolni hanyszor fekudtem le gumi nelkul tobb novel, volt akivel rendszeresen nem hasznaltunk gumit, megsem tortent semmi baj. Biztos nem attol fog teherbe esni hogy 5percre berakjak neki gumi nelkul. Ha okosan csinalja az ember akkor baj nem lehet. Aztan persze lehet hogy en vagyok meddo😆😆😆 nyugodtan lehet lepontozni
2020. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!