Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől még lehetek terhes??

Ettől még lehetek terhes??

Figyelt kérdés

November 27-én jöttmeg de mivel az nap estére el is múlt együtt voltunk a párommal védekezés nelkul ugyan így november 29-én is az nap estére vissza jött a de csak pecsételő volt 3 napig!!

December 2-án vizes folyásom volt december 3-ig.

December 4-én testápoló szerű folyás lett egészen december 17-ig.

December 11-én pecsételő barna csepp volt az az ovuláció napján és előtte lévő napba ilyen tompa alhasi szúrás éreztem!

Utána napokban erősödött a krémes testápoló folyásom

December 21-én az nap volt ilyen nyálkás rózsaszínes folyásom pont az nap mentem orvoshoz vizsgálatra

mondtam neki hogy mi volt de

nem figyelt rám!!

Csinált ilyen mehnyak rák szureset mondta most attól fog egy kicsit vérezni de nem is tartót csak 2 napig és nem is nevezném vérzésnek!!

U.m 11.25

St ép külső genit kp tag vagina rendesnel kisebb antelfectalt uterus mko.szabad környezetben.

Tk EP portio és huvelyham cyt 639

Vág uh EP kontúrú hólyag mellett rendesnel kisebb uterus corpusban 7mm es nyh reflex adnextajon kors nem abrazolodik arteria uterinak területén norm. Flow.

25-én kell még jönnie

Esteleg lehet ebből még baba??


2020. dec. 23. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gólyát..
2020. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tesztelsz majd akkor kiderül
2020. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előveszem a varázsgömböm, és megnézem....🤦‍♀️
2020. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!