Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Kezdek megijedni.

Lehetek terhes? Kezdek megijedni.

Figyelt kérdés
Szóval a múlt havim óta egyszer voltunk együtt a barátommal, de akkor gumit használtunk és nem ment el bennem. De egyszer viszont a medencében voltunk, és ruha nélkül. Persze neki állt, én nem voltam nedves vagyis ha az is voltam akkor kimosta, de hozzám nyomta a péniszét, mármint a hüvelyemhez, nem hatolt belém, mert azt éreztem volna.. és a menstruációm után két nappal voltam. De mostanság állandóan szédülök, és fáj a hasam és hasmenésem van. Persze ez lehet mástól is. 4 nap múlva várom a havit, de még a mellem sem fáj, pedig ilyenkor már szokott.. szerintetek megvan rá az esély hogy az legyek?
2010. aug. 12. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs rá esély,nem vagy terhes,de ez a medencés farok odanyomós kérdés már volt egy párszor nem?
2010. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az nem én voltam, én most járok először az oldalon.. és megkérdeztem, de akkor bocsánat
2010. aug. 12. 23:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy terhes.
2010. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ugyan mitol lennel terhes? Az egesz vilag terhes lenne ha az igy menne.
2010. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mitől lennél terhes?
2010. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
ha nemment el benned! akkor nem lehetsz terhes magátol nemmásznak bele a hüvelyedbe egészen a petevezetőkig
2010. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Miert nem veszel egy terhessegi tesztet?


Azonnal megtudod...

2010. aug. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tuti h nem vagy terhes:)
2010. aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha terhes vagy akkor én befonom a szemöldököm.....
2010. aug. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes:)

De, ha ennyire aggódsz, vegyél egy tesztet és megnyugszol, mert tuti negatív lesz:)

2010. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!