Hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. November 11.én jött meg utoljára a menstruációm. Ma teszteltem, ami erős pozitív lett másodperceken belül.

Viszont kíváncsi lennék, hogy kb hány hetes lehetek. Második terhességem, viszont az első sajnos elhalt :(

Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm 😊


2020. dec. 25. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
2020. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

A terheskalkulator.hu oldal szerint 6 hét 2 napos lehetsz 😉


Gratulálok 😊

2020. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2020. dec. 25. 18:16
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
gratulálok, igazi karácsonyi ajándék :-)
2020. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

5 os te mekkora paraszt vagy. Téged is megcsinált ebbe a világba. Ha nem tetszik.....

Kérdező hatalmas gratula! Egy 5 lányos Anyuka! Akit imádnak a lányai amiért erre ,ebbe a világba születettek!!!

2020. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Kedves 7-es...neked meg mi bajod, talán elvesztettél valakit? Mi ez a lobbizzunk a gyerekvállalás ellen stílus? Háború alatt is szültek a nők...ha neked célod meghalni egyedül vagy karrierista vagy ám legyél nincs ezzel baj. De mit szekálod itt a babára vágyókat? Semmi keresni valód ebben a témakörben.
2020. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

""Semmi keresni valód ebben a témakörben"


De van, mert nekem is van véleményem. És nekem is jogom van elmondani, ha tetszik, ha nem."


Az lehet, hogy jogod az van, de ez egy kérdezős oldal, és amellett hogy senki nem kérdezte a Te személyes véleményed, még a főkérdésre sem válasz.

Ennyi erővel ideböffenthetted volna, mit ettél ebédre, pont ugyanennyire lett volna releváns.

2020. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

9es válaszoló.


Szerinted mennyien szűltek már ebbe a világba gyereket?Régen is szűltek a bők,ert ez volt a kötelességük,örülj neki hogy most nem abban az évszázadban élsz,hanem ebben ahol eldöntheted hogy akarsz-e gyereket vagy nem,de ez legyen a te döntésed,ez a saját életed azt csinálsz amit akarsz vele,de mások életébe nem kéne ilyen módon beleszövegelni.

Ha akarnak téged az miért bánt?Mit érdekel téged?

Ha jól tudom te is ebbe a világba születtél,ha nem tetszik valami reklamálj anyukádnak aki volt oly kedves hogy megszűlt,csak hogy te most fellázadjál azok ellen akik igen is szeretik hogy anyukák.

A te szaros seggedet is kitörölték régen,ahogyan te is néztél nonstop meséket,úgyhogy nem kell a magasban hordanod fent az orrodat,mert nem te sz@rtad a spanyol viaszt,fékezd le magad,nem vagy te több attól hogy te inkább éled gyerekmentesen az életedet és utazgatsz a világba.

Te ezt élvezed,az anyák meg azt hogy van gyermeke akinek ő a mindene,nincs jobb és szebb érzés annál amikor megszületik és a karodba veszed,vagy megteszi az első lépéseket...de te ezt honnan tudhatnád?! Te nem vagy anyának való ha ilyen idióta a felfogásod.


Elég szegényes a szótárad ha a gyereket purgyénak nevezed.


Amúgy ha az ember gyereket akar ezt tudja elötte hogy nem fog sokat aludni mellette,de neki az lesz a legfontosabb hogy a gyermeke egészséges legyen és meglegyen mindene.

Soknak nincs gyereke és mégse tud békésen aludni,úgyhogy ez nem csak az anyukákra vonatkozik.


Lehet véleményed,de senki nem kérdezte,főleg ha te abszolút gyereket sem akarsz és amilyen a hozzáállásod,remélem nem is lesz sajnálnám azt a gyermeket.

A véleményedet meg tartsd meg magadnak,te besavanyodott ember.

2020. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
9 es, te takarodj el innen. Rohadtul egy bunkó vagy. Ha nem tetszik hogy szülnek a nők, takarodj el a világból. Dicsekedni én is tudok hány országot jártam meg. Gyerekekkel. Es csodálatos volt. A szart meg az orrodra kenném. Te tuti valami elme beteg állat vagy!!!
2020. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7 es válaszba minden levan írva

személy szerint többször hallottam az “értelmiségi” szülőktöl hogy jajj mi lesz még itt, meg hogy ez a világ milyen veszélyes és élhetetlen lesz lassan. De azért gyereket csinálunk


annak a gyereknek fel is kell nőni és ő is szeretne egy minőségi életet, már a kétezres generációnak sincs normális élete nem is lesz ahogy jelenleg áll

2020. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!