Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erősödött a teszt?

Erősödött a teszt?

Figyelt kérdés
Ma van a nem várt. Felső teszt két nappal ezelőtti az alsó mai. Erősnek mondható és nem kémiai ugye? [link]
2020. dec. 26. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erősödött, de az, hogy kémiai-e, sajnos nem tudni. Én 11 nap “késésnél” kezdtem el vérezni. Következő hónapban újra terhes lettem, ott 2-3 tesztet csináltam, nem figyelgettem az erősödést. Ma vagyok 28+4 kismama :)

Ne gondolj rosszra!

2020. dec. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépen erősödik, igen. Drukkolok, hogy ne kémiai legyen, de nagyon bíztató. 😊
2020. dec. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell erősnek lennie. Nekem egy hét késésnél se voltak ilyen erős tesztjeim... mégis 3 éves már az ördögfióka 😁


Szép pozi a többi nem számít. Kémiai csak addig van, ha időben megjön a javi, de előtte nagyon halvány pozik a tesztek.


Ha már késik nincs kémiai. Ellenben bármi lehet, a pozitív teszt soha nem garancia sajnos. Nekünk is volt csodaszép tesztünk aztán ikrekkel missed ab.


Pozitívan álljatok hozzá :) az ilyen szép tesztnek szabad örülni és ne keresd az erősödést, mert ez nem halvány és sok minden befolyásolja a teszt csík erősségét. Pl mennyit ittál mit ettél mennyit pisiltél.


Jó egészséget!

2020. dec. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocsánat hogy belekérdezek, de mi az a kémiai?
2020. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elindul egy terhesség, beágyazódik, de mégis távozik mensivel. Valami oknál fogva nem sikerül jól a beágyazódás, vagy életképtelen lenne. Ezt a kémiai terhességet a mai 10es tesztek kimutatják. Ezért mondja mindenki, hogy mensi előtt nem jó tesztelni. Sokkal többször esünk teherbe mintsem tudnánk róla. De aki már 6 nappal hamarabb tesztelget az bizony találkozik ilyennel. Pl nekem is egyik korai tesztelésböl baba lett másikból kémiai. Ugyan olyan tüneteim voltak, vagy 7 halvány pozi teszt ideje korán, aztán megjött a havim. Szóval ez a kémiai.
2020. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod!
2020. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!