Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés kismamának lenni?

Milyen érzés kismamának lenni?

Figyelt kérdés
Már nagyon várom, hogy én is kismama lehessek, el tudja valaki mesélni neki milyen? Érezni lehet egyáltalán valamit az elején?
2020. dec. 28. 16:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

Aham, fáradtságot és egész napos hányingert :D


Na jó, nyilván nem mindenki érez ilyet.

2020. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sok múlik az ember párján.


Én kezdetben örültem hogy nincs menstruaciom, szupi nélküle az élet. Probáltam felfedezni az uj önmagam en ugy láttam mintha szépültem volna. Valahogy tápláltabb tonusos lett a bőröm is, stb

Körbevett valami szent szeretet féle is. Az meghato lágy, kicsit nehezen is hoztam össze a "mocskos szexszel", a férjemben ia hasonlo ment, ő speciel nem is mert hozzám érni miutan megtudta.mert hát baba van bent meg hárman vagyunk. Volt egy fura váltás is igy az életünkben. Már az elején.


Es igy tovább tovább. Mindig volt vmi ujdonság. Neha félelem is a valodi felnőtt élettől meg sorolhatnám pl a tajparasztokat akik zebran majdnem elütöttek.


Minden uj volt és más mindkettőnknek.

Nem irom le végig az összes honapot igy is hosszu.

2020. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Jajj annyira jó lehet🥰
2020. dec. 28. 17:18
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Amikor már kezdett mocorogni, mindig úgy éreztem hogy nem vagyok egyedül. Tök jó volt. Mintha mindig fogná valaki a kezem. Amikor már az utolsó hetek voltak, nagyon megállított a fáradtság. Pedig mindig annyi elintéznivalóm akadt. Meg nem láttam a középsőmet zuhanyozás közben. Akármerre fordultam mindenhonnan ott volt a hasam.
2020. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%
Mérhetetlen álmosság, fáradstság és hányinger. Ez jellemzi nálam az első 15 hetet. Nem igazán mondanám felemelőnek 😃
2020. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
19%
Én kispapa voltam egy fél órája.Most minden tiszta kicsi én.
2020. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nagyon jó terhességem volt, olyan, amit álomterhességnek hívnak. De sajnos nem mindenkinek van ilyen szerencséje, szóval le a kalappal, aki vészes hányással, vérzéssel végigfekszi az egészet.

Nem hánytam sosem, egy-kétszer émelyegtem a kávé szagától, semmi több. A vége felé jött a derékfájás, de kibírható, vele jár. hihetetlen szexinek éreztem magam, a nőiességem csúcsán voltam, boldog voltam, sokat nevettem és mindent a jó oldaláról láttam :D Ilyen volt valahogy. szeretnék újra gyereket, jó volna újra átélni, de a szülés sajnos nem olyan volt, mint vártam. Horror volt, császármetszéssel a végén :/

2020. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%

Nekem egyáltalán nem volt rózsaszín mázas dolog,pedig nem volt rossz terhességem.

Én csúnyább lettem, ( bár nem híztam csak 7 kg-t). Émelyegtem, mikor nagy lett a hasam,sehogy se volt kényelmes,állandóan pisilni kellett,folyamat aggódtam,jól van-e odabent a baba ( mozog,nem mozog,eleget mozog etc). Mindenem megváltozott ( cici, alul meg fuh.. kár volt megnéznem tükörből :D). Szóval a végeredmény miatt minden megérte,de nem nevezném jó élménynek.

2020. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%

Amíg nem kezdett el komolyabban nőni a hasam és nem mozgott olyan volt, mintha nem is lettem volna terhes

A végén meg aludni sem tudtam olyan brutális gyomorsavam volt, puppp miatt pedig legszívesebben sajtreszelővel vakaróztam volna MINDENHOL!!!


Van aki kórháza kerül vészes hányás miatt, vagy éppen csak pisilni kelhet fel ha élő gyereket akar a buli végére... Tényleg rohadt jó a terhesség

2020. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Rosszullétek, mellett vérhígító injekcio minden nap. Nekem nem rózsaszín köd a terhesség.
2020. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!