Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, hogy ahol nem...

Hogy lehet az, hogy ahol nem várják a babát ( rossz anyagi helyzet, szörnyű életkörülmények, stb. ) mégis potyognak, ahol meg jó helye lenne, alig várják, hogy sikerüljön, ott nem akar jönni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez így szokott lenni. Azért ne keseredj el nagyon. Lehet, hogy csak egy kis türelem kell, ha mégsem az orvostudomány csodákra képes.

Nyugi, előbb-vagy utóbb Nektek is sikerülni fog.

Hajrá és kitartást!

2008. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia ez már csak igy szokott lenni.de azárt minden embernek joga van a gyerkőcre ha szegény ha gazdag......
2008. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
példa: a faluban, ahol lakok 3-an vártunk babára- hiába éveken keresztül. aztán amikor feladtuk, akkor szépen sorban jöttek. én már bejelentkeztem lombikra, mielőtt menni kellett volna, jött a baba. a barátnőm szintén, egy másik ismerősöm már évek óta járt, azt mondták, még egyszer utoljára próbálkoznak. aztán ment a kezelésre. ott derült ki, h terhes. a test képes leblokkolni, megbetegíteni magát a szorongásokkal. sok sikert.
2008. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi mikor eldöntöttük hogy babát szeretnénk nem jött mert nagyon akartuk! Aztán telt mult az idö közbe lakást vettünk és szépitgettük meg ujitgatuk és mikor beköltöztünk csak a lakás járt a fejünkbe hogy milyen szép és milyen jo itt!

És nem is tudtuk hogy alig beköltöztünk már terhes voltam! Eltereltük a figyelmünket és jött is a baba:D! A nagyon akarás is gátolja a teherbe esést legalább is én ezt tapasztaltam saját magamon!

Ne add fel a baby tudja hogy mikor akar jönni:)!

Kitartás.


15 hetes kismama

2008. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Szia

én is teljesen kivagyok ezek miatt._Nem is értem hogy miért jön annak aki elveteti és ahol semmi életkörülmény nincs. ez teljesen kiborit,és már jobblenne nem is probálkozni a babával mert én már nembirom ezt a sok kudarcot.

2008. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez tenyleg igy szokott lenni!


de ha gorcsosen akarjatok a babat annal kesobb fog jonni az is biztos!

en mikor ferjhez mentem nem is gondoltam arra , hogy en egybol terhes leszek, masra gondoltunk, elveztuk egymast a ferjemmel, utazgatunk ide oda aztan egy nap hajnalba roszul lettem, hanyingerrel ebredtem meg furcsan ereztem magam, masnap a tesztem pozitiv lett!:)

2008. dec. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!