Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 5.-re nem varom,...

Január 5.-re nem varom, viszont az államnál ki jött egy pattanás ami sose szokott, rám egyáltalán nem jellemző, csak peteereskor jön ki egy ketto ugyanott. Viszont most peteereskor a dekoltázsomnal jött ki. Esetleg lehetek e így is terhes?

Figyelt kérdés

Szoval babat tervezünk, ez az első probalkozos honlapunk, nagyon szeretnénk ha összejönne!

Csak kicsit elbizonytalanított ez a pattanás, felek megfog jönni.

Mell fájdalom fennáll ami sose szokott lenni, derekam nem faj pedig menszesz előtt egy héttel tuti elkezd fájni. Szerintetek? Valakinek volt így, és babat várt végül?


2020. dec. 30. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Butaság mindenbe belelátni dolgokat, majd ha nem jön meg és pozitívat tesztelsz akkor terhes vagy, ha nem nem.

Mikor figyelgettem magam minden hónapban éreztem valamit, ami miatt biztos voltam, hogy na most sikerült erre megjött, mikor nem figyeltem magam, semmi újat nem éreztem, csak nem jött meg és pozitív tesztem lett.

2020. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sajnos igazad van, de én olyan vagyok hogy mindig figyelek mindenre.. megpróbálok nem erre koncentrálni amúgy, csak annyira érdekelt hogy volt e valaki ehhez hasonló helyzetben?😅

Persze ha késik tesztelek mindenképp, előtte úgyis felesleges

2020. dec. 30. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező


Én január 4 re nem várom :)

Sajnos nem tudok okosat mondani a pattanás dologra. Nekem hol van hol nincs. Szerintem ettől meg lehetsz terhes. Nagyon szurkolok

2020. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor együtt izgulunk!

Úgy vagyok vele lesz ami lesz. Várunk.. mást nem tudunk csinálni.

Én is drukkolok neked!🤗

2020. dec. 31. 11:11
 5/11 anonim ***** válasza:

#3

Köszönöm szépen :)

2020. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3


Kedves kérdező, hogy vagy? Holnap tervezel tesztelni? Vagy csak később?

2021. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia! Én igaz a 4-és voltam, nem árt előtt két nappal teszteltem xepil 25os teszttel, pozitív:) igaz halvány, de jól kivehető és kb 20mp után szépen latszodott. El sem hiszem!

Fogok meg tesztelni, de ennek is annyira örülök hogy nem tudom leírni.. felfoghatatlan🙏🏻🥰

2021. jan. 4. 22:17
 8/11 A kérdező kommentje:

Nemvart*

De hülye vagyok ezt a kérdést én írtam 😂😂😂

2021. jan. 4. 22:17
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]

Itt egy kép. Majd szerdán remelem erősebb lesz

És azt benéztem, hogy 4.-én kell megjonnie, utána néztem a naptaram és holnap van a mensim napja.😅

2021. jan. 4. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Hehe :) semmi gond.


Tényleg nagyon szépen látszik. Gratulálok így halkan :)


Majd azért meg írj ha csinálsz meg, ezeket nagyon szeretem látni :) mindig reményt ad.

Nekem ma kellett volna megjonnie de meg nem jött, viszont a teszt negatív :/


Meglátjuk, azért igyekszem nem feladni a reményt amíg nem jön meg. :)

2021. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!