Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Edytke50 kérdése:

Terhesség alatt mennyire jellemző a szőrösödés és a hajhullás? (9hetes terhes vagyok)

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nemtudom hogy jellemző e, de en ugyanigy vagyok. A hajam nahyon hullik, pedig a kismamaknak megszepul a hajuk elvileg :)


20hkm

2019. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hajam most sokkal ritkábban zsírosodik (heti 2 hajmosásról 2 hetente 1-re átálltam), a hasam beszőrösödött, ugyan pihék csak, de feketék. A karomon is megerősödött a szőr, de a színe nem változott, szőke maradt.
2019. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A hajam nem vészes, de eddig nem is “szépült” meg. A szőrösödést eddig még nem tapasztaltam, pedig anno a kisfiammal nagyon durván szőrös voltam. De szülés után ahogy jött el is tűnt.
2019. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyorsabban nő a hajam.... és a szőröm. Azt figyeltem meg, hogy a lábamon kifejezetten hosszúra nő ha hagyom. Elég gáz, eddig nem volt ilyen gondom. Ha nem borotválkoztam egy hónapig akkor se látták a lábamon mert rövid, selymes, szőke volt, a karomon szinte semmi. Bezzeg most barnult is :D
2019. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szőrösödtem terhesen. A hajam főleg szülés után hullott, terhesen nem emlékszem rá, hogy durvább lett volna, mint előtte.
2019. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok hajam lett aminek nagyon örültem mert addig vékonyszálú és kevés volt. De az egyéb helyeken is vastagabb és dúsabb volt a szőröm.
2019. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahol a hajhullás gond, főleg terhesen, mindenképp mélyrehatóbban nézetnék pajzsmirigy hormonokat, mivel (főleg az elején) a magzat az anyai pajzsmirigyhormonokat használja, így az anya szervezete könnyen csaphat át pm alulműködőbe (ez meg szélsőséges esetben, mondjuk ha eddig is volt gond, csak nem derült ki, vetélést okozhat). Csak ezt nem szokták mondani. Nekem is az endokrinológusom hívta fel rá a figyelmem.
2019. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Imádtam, hogy terhesen nem nőtt a szőröm a lábamon, bezzeg szülés után, ráadás, hogy most a hajam hullik:(
2019. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, halistennek tényleg egy pici csomó hullik hajmosasoknál de egyébként nem érzem hogy véknyulna, lehet csak ilyen gyors az utánpótlás? Örömteli babavárást!☺️
2019. nov. 15. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!