Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így még várhatok pár napot?

Így még várhatok pár napot?

Figyelt kérdés
Ma délután pozitív lett a tesztem igaz még 2nap van a nemvártig, de eléggé erős tüneteim vannak így megmertem csinálni!Dokit nem érem el es szerintem idén mar nemis fogom! 3vesztésem volt már es minél hamarébb kéne mennem hozzá, legkorábban mar csak hétfőn tudom elérni! Szerintetek ez a pár nap várakozás nem okoz bajt? Nagyon félek 😔
2020. dec. 30. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vérzel, akkor ráér. Mondjuk 3 vetélés után rutinszerűen szoktak adni progeszteront, erre mondjuk előre is gondolhatott volna a doki és adhatott volna receptet azzal az utasítással, hogy akkor kezdd el, ha pozitív a teszt. De most így nyilván nem tudsz ezzel mit kezdeni.
2020. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na sikerült elérnem holnap mehetek a gyógyszertárba, minden fel lessz írva 😊
2020. dec. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!