Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha egy ciklusban két peteérés...

Ha egy ciklusban két peteérés van, egy normál időbe, és egy kb.5 nappal a várható menses előtt, akkor az elsőhöz, vagy a másodikhoz képest kell számolni a +14 napot hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban érzem a peteérést, elég kellemetlenül fáj fél-egy napig.

Ebben a ciklusban középidőben nem éreztem fájdalmat, de gondoltam semmi gond, nem törvényszerű, hogy minden ciklus ugyanolyan legyen. Sajnos antibiotikumot kellett szednem (Dalacint) egy hétig, napi 3 szemet, plusz mellé még no-spa, savlekötő, apranax, cataflam, de szerintem az nem befolyásolja a menstruációt.


Várható menzesz 25-26 lett volna, de 20-a körül olyan erős peteérés fájdalmam volt, hogy csak vergődtem, már sírtam, no-spa segített 3 óráig, utána bevettem még egyet, és többet már nem fájt.


Nőgyógyásznál már voltam az erős peteérés fájdalmam miatt, Apranaxot írt fel, hogy az jó erős, nem fog fájni ha szedem, illetve javasolt kismedencei uh-t a következő középidőbe.


Szerintetek merre lenne érdemes továbbmennem? Elég a kismedencei uh, vagy hüvelyivel pontosabban látnák?


A kérdésem pedig azért írtam ki, mert a mellem már a várható mensi előtt pontosan egy héttel elkezdett fájni, pontosan úgy, ahogy szokott a legtöbb mensi előtt egy héttel (persze néha az is elmarad, nem törvényszerű), de nem jött még meg.


Köszönöm.


22/N


2017. júl. 29. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1 ciklusban ritka 2 peteérés vagy több. Az betegség jele, ami korai petefeszek kimerules.. tuszorepedeskor normal esetben progeszteron kezd termelodni, alapból már a magas progi akadályozza az újabb peteérést. Ezért figyelmeztetett pl engem is a dokim, hogy véletlenul se tuszorepedes.elott kezdjem el.a.progit inkább 1-2 nappal később de 1 óraval se előbb.. szval nagyon keves az eselye ha meg is van, akkor kezelesre szorul az illeto
2017. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az lemaradt h nekemis fajt sokszor a peteerés es egy hettel utana kezdett a mellem is fájni.. megsincs bajom. Teherbe estem
2017. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Abban tudsz segíteni, hogy az antibiotikumtól csak a mensi csúszhat, vagy maga a pé is?


De ha a pé csúszott, és a 20-ai nagy fájdalom volt az első és egyetlen peteérés a ciklusban, akkor hogyhogy elkezdett már előtte fájni a mellem? Az nem peteérés után kéne, hogy legyen, ahogy változnak a hormonok a ciklus alatt?


Köszönöm.

2017. júl. 29. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ciklusban nincs olyan h kéne ilyen olyan tunet legyen. Minden ciklus más. Ne hasonlitsd a többihez ezt tapasztalatbol mondom tényleg. Nem.okoskodni akarok.:)

Nemtudom h eltolhatja e lehet anelkul is kesobb lett volna lehet h nem is volt. Nekemis volt ovufajdalom de rendes ovuláció nem. Csak mikor clostit kaptam rá.:/

2017. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ááá értem. Köszönöm.
2017. júl. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!