Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyuri bácsi babaváró teacsomag...

Gyuri bácsi babaváró teacsomagot hogy kell inni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most rendeltünk a párommal. Többféle kis csomag tea van benne ugyebár. Azt értem, hogy reggel kell éhgyomorra, na de mindet? A fagyöngyön rajta van, hogy bármely napszakban. Az oké. Próbáltam utána nézni, de nem jutottam sokra.. olvastam több helyen, hogy van aki felcserélte a sorrendet véletlenül. Ezt szeretnénk elkerülni. Köszi a választ! Tapasztalat is érdekel, hogy kinek mennyire bizonyult hasznosnak! :)



2020. dec. 31. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom nincs, de rákeresve a hivatalos weboldalon nagyon jól le van írva:

[link]

2020. dec. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1 segített. Ahogy a honlapon van.
2020. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Részletes leírás van a csomagban. Mi nem érthető?

A 3. inszeminációra készülve kezdtem el inni. Csak én. Abban a hónapban sikerült is. Én nem mertem tovább inni a teákat terhesen, tehát csak a csalán- és diólevél teát ittam 2-3 hétig.

2020. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt nem értem még, hogy van benne külön tea keverék férfiaknak és külön nőknek. Azt írja minden reggel egy csésze azokból. Akkor ezt együtt kell inni egyik reggel a csalánnal, másik reggel meg a dióval? Bocsi, hogy értetlenkedem, csak soknak tűnik így együtt.

Köszönöm, hogy írtatok!

2020. dec. 31. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézed, amit linkeltem, a férfi/női tea az csak a vége felé.

Most kezdésnek mindkettőtőknek reggel éhgyomorra egy csésze csalán/dió, ez a kettő felváltva, más nem.

Ha ez a kettő elfogy, utána jön a fagyöngy tea csak neked, hat hétig. "A spermiumszám növelése érdekében ez idő alatt a férfi naponta egy nyers fürjtojás sárgáját, egy pohár barna sört, 300 gramm nyers vagy főtt zellert fogyasszon."

És csak ezután jön a férfi/női tea.

2020. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyin szépen köszönöm!
2020. dec. 31. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát nemtom, én távol tartanám magam Szabó György termékeitől. Kedvencem volt a Diabess tea, amit elvileg cukorbetegség gyógyítására(!) ajánlott, apróbetűs részben odaírva, hogy cukorbetegeknek nem ajánlott. Mellrákra szilvalekvár, a diólevél meg mindent IS gyógyít. Gyógyszerészeti és egyéb, valóban tudományos blogok tele vannak a róla szóló kritikákkal (pl. Alimento, Ködpiszkáló, Szkeptikus Társaság). Én nem piszkálnék bele egy amúgy is nagyon érzékeny endokrinológiai állapotba a saját szakállamra kétes termékekkel.
2020. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!