Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés, ez így pozitív?

Teszt kérdés, ez így pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti hinnétek egy halvány pozitív, 20-as érzékenysegű tesztnek 11.dpon?

Már több, mint egy éve próbálkozunk, mindig ezt a tesztet használtam, és még sose jött ki rajta 2. csík.

[link]

Mit gondoltok róla?



2020. dec. 31. 12:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
96%

Én is le lettem pontozva, mert az elsőt pozitívnak ítéltem.

Nagyon szép csíkocska!

Boldog babavarast! Búék!🤗

2021. jan. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Az elso teszt is teljesen pozitív. Foleg, hogy a 11.dpo-n csináltad. A második meg aztán végképp. Az én első tesztem is ilyen halvány volt, kb 12-13.dpo-n délután. Most meg itt szuszog mellettem. Egyébként én sem mertem magam beleélni, amíg meg nem hallottam verni a szivecskéjét. Gratulálok és boldog, egészséges babavárást kívánok!
2021. jan. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én még sose láttam élőbe pozi tesztet, de ha nekem is ilyen lenne én is pozinak gondoltam volna az elsőt is :) Gratula :)
2021. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! 🤗

Én is majd akkor hiszem el igazán szerintem, ha majd hallom a szívverését! De azért már most nagyon boldog vagyok! 😅 viszont sokszor pánikba is esek. Nem tudom mennyire normalis ez, hiszen vártunk, tervezett baba volt.

2021. jan. 2. 11:29
 35/35 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 😊 Nekem is így kezdődött. Nekem mensi napján volt időn túli pozi 20-as teszttel. Valószínű később fogant, mert 9 hetes helyett csak 8 hetes vagyok. Nekem is a predictor mutatta ilyen szépen. Majd írj, ha voltál dokinál. 😊 Drukkolunk.
2021. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!