Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mit csináljak...

Nem tudom mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
4 évig voltam együtt a barátommal de 1 hónapja szakítottam vele azóta nem láttuk egymást, nem beszélünk. Nemrég tudtam meg hogy 2 hónapos terhes vagyok. Nem tudom mit csináljak én nem akarok egyedül lenni a gyerekkel. Mit mondjak neki??? Én szeretném ha vissza jönne hozzám. Nem veszekedtunk csak mondtam neki hogy jobb lesz nekünk külön és el költözött. Hiányzik is nagyon 🤦🏻‍♀️
2021. jan. 1. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Megvolt az oka annak, hogy szakítottál vele. Egy baba miatt nem lesztek boldogabbak. Azért hiányzik, mert most egy rózsaszín szűrőn keresztül emlékszel vissza.
2021. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

"Jobb lesz nekünk külön"


Ez biztosan nem változott. Ha nem tudod/akarod egyedül felnevelni a gyereket, akkor sajnos el kell vetetned vagy örökbe kell adnod.

Ha visszamegy hozzád a barátod, az sem jelenti azt, hogy együtt is maradtok.

2021. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod tartani, akkor szerintem beszéljétek meg az új helyzetet, ki tudja, mi sül ki belőle. Segítséget úgy is kaphatsz tőle a gyerekneveléshez, ha nem jöttök össze újra.
2021. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!