Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5nap késés és pozitív teszt...

5nap késés és pozitív teszt után barnás folyás esetén van még remény?

Figyelt kérdés

5 napja késik a menstruációm és csinálam több tesztet is, mind egyértelműen pozitív.

Vannak tüneteim, haspuffadás, mell feszülés/duzzadás, sűrű pisilés, reggel hánytam is.

Viszont ma volt egy kis barnás folyásom.

Felhívtam a nőgyógyászati ügyeletet és ott a hölgy azt mondta, hogy nem vagyok terhes, a teszt semmit sem jelent csak meg fog jönni.

Van itt olyan aki ezek után is terhes maradt?

Hétfőn hívom a nőgyógyászomat.



2021. jan. 1. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress fel egy nőgyógyászati ügyeletet!
2021. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell sokkolni a kismamákat a vetéléssel. Egy kis barna folyàs nem feltétlenül jelenti azt. Persze nem zárható ki. Lehet akár egy kis progeszteron hiány amire tud gyógyszert adni.
2021. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kedves első! A nőgyógyászati ügyeletet hívtam.

Szerinte ez nem terhesség, ezért inkább be se menjek mert ez csak menstruáció lesz.

2021. jan. 1. 19:54
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos a baba, akkor nem hívni kell az ügyetet, hanem bemenni.
2021. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmnek hasonlóan 5-6 nap késes után volt egy kevés barna folyása. Neki azt mondta a doki, hogy ez előfordulhat, ha nem követi görcs és vérzés, akkor nincs gond.


Szerintem ne aggódj feleslegesen! Ha azóta nem lett több a folyás, talán nem lesz baj.

Drukkolok! ♥️

2021. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Áprilisban volt egy vetélésem, ott olyan fájdalmaim voltak, hogy már hánytam.

Jött a mentő, be is vittek és haza is engedtek. Arról nem beszélve, hogy megalázó volt az egész ahogyan kezeltek, a doki elméletileg nem látott semmit.

Elmondta, hogy szerinte csak menstruációs fájdalom és túl reagálom.

Másnapra volt időpontom a dokimhoz aki méhen kívüli terhességet látott, de akkor már véreztem is..stb

Ezért tartok egy kicsit az ügyelettől, pedig akkor már 12 napja késett és azt se vették komolyan.

2021. jan. 1. 20:11
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Köszönöm a bíztató szavakat!

2021. jan. 1. 20:12
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hetesen barna folyás után pár nappal, erős piros vérzésem volt. Rohantam a korházba, közölték meg sem vizsgálnak, majd ha bő és darabos, menjek vissza. Aznap este magán orvosnál kaptam progeszteron gyógyszert. Azóta már 34 hetes vagyok....
2021. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy jól végződött.

Viszont nagyon szomorú, hogy magán orvos kell ahhoz, hogy rendesen megvizsgáljanak.

Én is már másodjára szembesülök vele.

Hétfőn én is hívom a dokimat.

2021. jan. 1. 20:32
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondta, hogy szerinte csak menstruációs fájdalom és túl reagálom" miért nem mindegy hogy milyen fájdalom? Ha annyira rosszul vagy hogy mentőt kell hívni akkor már rég nem túl reagálás. Egyébként ügyeletben én sem bízom miután egy hónapon belül 2x durván felfáztam és mivel pont hétvégén jött ki antibiotikumért rohantam, de másodszor közölték hogy egy hónapban csak egyszer látnak el. (végül eláttak mert nem hagytam magam) Hát bocsánat hogy beteg mertem lenni 2x

Más részről ügyeletes mondta hogy reggelig van aztán reggel megy normál rendelésre alvás nélkül így nem csodálkozom hogy ennyire ki vannak készülve

2021. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!