Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 7-9 nappal...

Nem várt előtt 7-9 nappal barnás folyás?

Figyelt kérdés

Lehet még reménykedni pozitív eredményben?

Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Nem szokott soha mensi előtt barnás folyásom lenni. 1-2 nappal előtte görcsölök és bumm.

Most 1 hete folyamatosan menstruációs görcsöket érzek, fájnak a melleim. + most ez is.

Lehet csak a testem tréfál meg?:( :)



2018. aug. 16. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze,reménykedni mindig lehet,de csak akkor tesztelj,ha 2-3 napja késik már a mensid.Szorítok!
2018. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én pont így jártam!!


Mindig pontos volt a ciklusom, tudtam is napra pontosan hogy megfog jönni. Május végére -nem vártam.


Dolgoztam éppen, menst.előtt jártam azthiszem másfél héttel, és jött egy "platty"..barnás folyás mindenféle fájdalom nélkül. Ott beugrott hogy hoppá,mivan ha ez az a bizonyos beágyazódás..

Nem foglalkoztam vele, de azért reménykedtem. Nemvárt előtt 2 nappal jött egy megérzés, hogy tesztelnem kell. Negatív lett, de kikukáztam, halvány pozitív volt 10 perc után. :D


Mostmár a 15.hétben járunk :)

2018. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A 2-es válaszolónál speciális eset állhatott fenn. Ugyanis menzesz előtt másfél héttel nem történhetett még meg a beágyazódás. Neked 2-es, vagy nagyon rövid a ciklusod, vagy extrém esetről van szó és spontán peteérésed volt. Ugyanis neked kb. akkor lett volna az ovulációd, maikor nálad már beágyazódás volt. Beágyazódás kb. a menzesz előtti napokban van, nem másfél héttel előtte.

Nálad is kérdező még korai lenne, de nagyon. Szerintem nálad valamilyen hormonális hatás van, vagy speciális eseted lesz, mint a 2-es válaszolónál, amennyiben terhesség okozza nálad ezeket a dolgokat. Viszont ha már 1 hete érzed, plusz még több, mint 1 heted van a menzeszig, akkor az is lehet, hogy korábbi ciklusban fogant a babád, vagy valami más okozza nálad ezeket a dolgokat.

2018. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A kismamának és a babának sok erőt, egészséget! :)


Ha esetleg elmarad a mensim és negatív lesz a teszt akkor mindenképp orvos. Eddig egyatalan nem volt jellemző ilyen. Max 1-2 nap csúszás.

Köszönöm mégegyszer! :)

2018. aug. 16. 17:11
 5/15 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as, hidd el 1 év próbálkozás, és pontos 28-29 napos ciklusaim alatt mindennek utána lett járva.

Tehát az enyém nem speciális eset,hanem inkább általános, tudod ami a könyvekben le van írva. ;)


- Félidőnél +- 1-2 nap peteérés


- Fogantatás-beágyazódás-hcg termelődés nagyjából 10-12 nap


Beágyazódás a nemvárt menstruáció előtti 1-másfél hétben történik meg.

Nyilván napokra nem lehet pontosítani, csak körülbelüli adatok lesznek mindig is.


Mire a folyamat befejeződik,már kezdődik is a következő ciklus. Elméletben.

2018. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

*és még annyival kiegészíteném, hogy a peteérés félidőnél van- elméletben.


Nem akkor, amikor szerinted történhetett az én "speciális esetem".

2018. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De jó ezt olvasni! :)

Már nagyon türelmetlen vagyok és izgulok. Tudom, nem szabad rágörcsölni, de szerintem minden nő ilyen, ha szeretné látni azt a második csíkot a teszten. :)

Mostmár nem aggódom annyira, de bele élni sem szeretném magam még. Remélem minden rendben lesz.

2018. aug. 16. 22:19
 8/15 A kérdező kommentje:

Most picit pirosas-rozsaszines volt a folyas.. azt olvastam nem jo, ha van. :( de semmi jele menstruacionak egyenlore...

megprobalok nem szomorkodni es bizom abban, hogy legkozelebb osszejon.

2018. aug. 16. 23:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. :)


Úgy történik minden,ahogy történnie kell. 10 hónapot "figyeltem" végig.. Majd a 11.nél mikor már beleuntam, akkor jött a pozitív. Meg a barna dolog..

Egyébként nemtudom szedsz e valamit, én folsavat nyomattam..szerintem rásegített.


- előző voltam :)

2018. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"- Félidőnél +- 1-2 nap peteérés


- Fogantatás-beágyazódás-hcg termelődés nagyjából 10-12 nap


Beágyazódás a nemvárt menstruáció előtti 1-másfél hétben történik meg."


Na, itt tévedsz. Van egy kis gond a számolással. Ovuláció félidőben, tehát a 14. nap körül. Ekkor ha együtt vagytok, akkor ha összejön, akkor lehet 1-2 nap, mire a megtermékenyítés megtörténik, ekkor már a 15-16. nap körül vagy, ha ehhez hozzáadsz még 10 napot, mire megtörténik a beágyazódás, akkor már a 25-26. nap környékén jársz, 2-3 napra a menzeszedtől és nem másfél hétre. :)

2018. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!