Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt élénk piros...

Barackvirág 5 kérdése:

Terhesség alatt élénk piros vérzésem van alvadt vér darabkákkal. Előtte 2hétig barnás folyás. Pozitív terhes teszt 2012. 06.12. Utolsó menses első napja 2012. 05. 06. hasam nem fáj, nem görcsöl. Mégsem hagy nyugodtan a gondolat lehet épen elvetélek?

Figyelt kérdés

#vérzés #alvadt vér #pozitív terhes teszt
2012. jún. 21. 16:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Orvos???


Sajnos a darabos vérzés sok jóra nem utal, jó volna kórházba menni, tekintve, hogy súlyosabbra tud fordulni a helyzet.

2012. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

nem akarlak remisztgetni, de szinte majdnem biztos, hogy elvetelsz. a verzes sosem jo jel kora terhessegnel, de hogy meg verdarabos is...

lehet hogy mehenkivuli a terhesseged, es ezert barnazol mar 2 hete, bar nem is ertem, ha pozitivat teszteltel, es meg akkor es azutan is barnaztal, egybol orvoshoz kellett volna fordulnod, es akkor talan meg meg lehetett volna menteni a babot, igy sajnos mar korhazba is hiaba mesz, csak meg tudjak nezni rendesen kitisztult e.

legkozelebb azert figyelj oda erre, semmilyen barnas, plane voros verzes, valadek nem normalis terhesseg alatt!!!!

2012. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de ez szerintem vetélés. De a vérzéssel miért nem mentél azonnal orvoshoz????
2012. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Orvosnál jártál? Ha nem, MIÉRT NEM???

Nekem a dokim azt mondta, amint vérezgetni kezdek, azonnal szóljak neki...nemhogy darabos vérzés+2hét barnázás után. Kívánom, hogy ne legyen baj!

2012. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal, orvos....
2012. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Vetélés sajnos...
2012. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok hogy ilyen gyorsan válaszoltatok,és ilyen sokan! Köszönöm!Igaz nem írtam,de voltam nőgyógyásznál 2012.06.15-én.mondtam neki hogy pozitív lett a teszt,és hogy barnázok.Ultrahanggal megvizsgált.kialakulóban lévő petezsákot meg is találta azt mondta kb 5hetes terhes vagyok és visszarendelt 2012.06.29re.2012.06.20-a óta vérzek és tegnap már a kórház nőgyógyászati osztályán is jártam.(Sűrgösségin)Hüvelyvizsgálattal megvizsgált az orvos.Írt fel gyógyszert,reggel óta szedem is ,de csak vérezgetek.
2012. jún. 21. 18:55
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy nem tartottak bent a kórházban. Ott ellenőrizni tudnák, hogy csökken-e a hcg szinted meg hasonlók. Én a helyedben elmennék az orvosodhoz holnap. Ha gond van, nem kell megvárnod a kitűzött kontroll időpontját, hanem menj azonnal. Vérzel, az komoly dolog. Itt nem elég egy szimpla hüvelyi vizsgálat. Drukkolok nektek!
2012. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Detto ugyanígy voltam, és mikor elkezdődött a darabos vérzés egyből benntartottak megfigyelésen, méhenkívüli gyanújával. Sajnos az volt.
2012. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Annyit mondott még a kórházban az orvos,hogy 2012.06,25-én menjek el vérvételre,26-án meg vissza a kórházba.Akkor majd többet tud mondani.A gyógyszer neve amit felírt:DUPHASTON.Mellette szedek 1 hónapja Gravida terhesség vitamint,MagneB6 és C vitamint.Bár azt én sem értem miért nem nézett meg ultrahangon!!! csak el tudta volna dönteni egy 5hetes terhességnél,hogy ott van-e még a petezsák!Szerintem nem méhenkívüli terhességem van mert azt már a 2 doktor közül egy biztos észre vette volna.Még ágynyugalmat javasolt.Amit igyekszem betartani a 17 hónapos Kadosánk mellett,mert a 13 éves fiam sokat segít most,hogy nyári szünet van!Apa sajnos egész nap dolgozik.
2012. jún. 22. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!