Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
5 napja késik a mensim, 2-3 hete néha enyhébb néha erősebb görcseim vannak, mintha meg akarna jönni de nem jött meg. Tesztet aznap csináltam amikor nem jött meg, negatív lett, rá két napra szintén. Azóta se jön meg, de megint egyre jobban görcsöl a hasam. Terhes ezekszerint nem vagyok, mert biztos pozitív lett volna már a második teszt. Szerintetek mit tudok tenni? Nagyon ideges vagyok.

2021. jan. 1. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hogy 2 hetet is késett. 2 negativ tesztet csináltam. Aztán egyszer csak megjött. Lehet bármi ami miatt késik. Pl. Híztál, fogytál, stressz valami hormon probléma. Várj még szerintem minimum 1 hetet ha addig sincs semmi menjn el orvoshoz.
2021. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nekem sokszor segitett ha késett 1-2 pohár bor vagy valami alkohol másnap megjött. Elméletileg segít az erek kitágulnak vagy valami ilyesmi.
2021. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az, hogy nagyon ideges vagy csak ront a helyzeten. Nekem stresszesebb időszakban olyan is volt, hogy egyszerűen kimaradt egy hónap (államvizsga, beteg volt a gyerek, vagy beleéltem magam, hogy baba lesz stb). A legközelebbi időpontjában pedig megjött mintha mi sem történt volna. Próbálj meg megnyugodni, és várj egy kicsit, vagy ha az megnyugtat menj orvoshoz, hogy megnézze minden rendben van-e.
2021. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hála a jó égnek megjött 🙂
2021. jan. 3. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!