Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára vagy tegnapra nem vártam!...

Mára vagy tegnapra nem vártam! Ha ma esett a hőm, de még nem a coverline alá, már tuti nem lesz baba?

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Huu nem tudom ,de én is tegnapra -jára nem vártam. Ma pisiltem és erősen pozitív lett a teszt 😃
2017. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz, de amíg nem jön meg, van egy kis remény.
2017. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez mensit jelzett. Mikor baba lett, akkor nem csökkent, hanem picit fentebb is ment a hőm nemvárt napján.
2017. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább mensi lesz. Nekem elötte nap szokott egy kicsit esni, másnap jobban és akkor megjön.

Azért ha nem jön meg van egy kis remény. Holnap mérd meg és ha visszaugrik tesztelj egyet.

2017. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Teszteltem ma délután, negatív lett. A gyerkőceimet ilyenkor már rég kimutatta,szóval nem hinném, hogy baba. De furcsa, hogy nem jött még meg, 31. Napon vagyok ma.
2017. okt. 19. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ird meg legyszi mi lett,nekem is esett ma 1kicsit,de nem ugyan abban az idoben mertem.
2017. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött reggel! De a hőm meg visszaugrott . De nem jelent semmit, mivel megjött! Drukkolok neked!
2017. okt. 20. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!