Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most abbahagyom a menstruác...

Ha most abbahagyom a menstruáció előtt a fogamzásgátló szedését mi az a leghamarabbi időpont amikor teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd abba előtte. Szedd végig a levelet. A 8. gyógyszermentes napon már nem vagy vedett
2021. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyunk félbe levelet, azzal csak jól összezavarod a hormonjaidat.
2021. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom félbe hagyni, olyan gyógyszerem van amin az utolsó 4 placebó, akkor szokott megjönni
2021. jan. 4. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegigszeded, abbahagyod, megvárod a köztes vérzést (az nem menstruáció, ami gyogyszer mellett van) legközelebbi havid nem jön meg. Ha terhed maradsz, ugye. Egyébként megjön...

nem is értem a kérdést. Szerinted mikor?

2021. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval lesz köztes vérzés? Annyira nem értek hozzá, nagyon régóta szedem
2021. jan. 4. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg ennyire nem vagy képbe a testeddel? Illetve a gyógyezert is csak ész nélkül szeded ezek szerint... 🤦‍♀️
2021. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ész nélkül, jártam orvosnál, ő írta fel, évente szoktam menni vizsgálatokra, de eddig pl nem voltam sose annyira rápörögve a gyerektémára hogy utána érdeklődjek, hogy mi történik ha abbahagyom, azért is tettem fel itt a kérdést
2021. jan. 4. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:

De az ugye megvan, hogy gyógyszer általában 21napig, majd utána jön a köztes vérzés...

Tehát míg a gyógyszert szeded és vérzel védett vagy.. ahogy elmúlik a köztes vérzés, onnan megy élesben a dolog...

De google a barátod, hogy ne nézzenek hülyének...

2021. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah az meg van, persze
2021. jan. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!