Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete jött meg és 3napja...

Egy hete jött meg és 3napja múlt el de 2 napja fájdogál néha a hasam elöszor masnapossagra gondotlam de utana is fajdogalt es picit hanyingerem van ugye nem vagyok terhes nem szexeltem a baratom elegitettemki szajjal O meg ujjal engem bovebben lent?

Figyelt kérdés
Mindig kezet mos elotte és a számba megy el utana pedig megmosom a fogam es csokolozunk majd a szájával es ujjaval kielegit de altalaba ha elotte mar o elmetn a szájával nem szokott csak az ujjàval ugye nem lehetek terhes ha mindig figyeltunk h ne legyen a keze olyan es nem is lehet ha a szamba megy el es nem fogja meg a peniszet de akkor mitol van ez?

2021. jan. 4. 17:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet csak idegesseg mar ez a hanyinger a hasam meg fajhat mastol is?
2021. jan. 4. 17:29
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2021. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nem vagy terhes.
2021. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!