Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye?! Petting...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye?! Petting közbe én elégítettem ki hamarabb Én lenyeltem és utána ujjazott meg. Mennyi az esélye hogy az ö kezén volt ondó?! (de megtörölte) Ha volt akkor tuti terhes lehetek! Lécci irjatok izgulok nagyon 16/L

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 15:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
34%
Nyugi,nem lehetsz terhes!!!Amint a sperma kijut a levegőbe ott azonnal elpusztulnak!!!Nem vagy terhes!
2009. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Mendus ***** válasza:
72%
a sperma még 8 órán keresztül életképes ha kijut a férfi nemiszervből, szoptad kicsilány...szószerint
2009. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
lehetsz terhes, van rá esély
2009. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
Igen van valószinűsége hogy terhes leszel! mivel a sperma rajta maradhatott az ujján és elég egy nagyon pici mennyiség is! Szerintem boldog kismama leszel! Üdv:Doki
2009. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Mit csináljak?! léccives segitsetek
2009. júl. 25. 16:05
 6/37 anonim ***** válasza:
52%
bizony megvan az esélye, hogy teherbe estél...mikor volt meg a menzeszed? ugyanis előtte és utána nincs sok esélyed teherbe esni (persze egy picike azért van). mindenesetre tesztelj majd egyet, ha másért nem, azért, hogy megnyugodj.
2009. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
61%
Neveld fel tisztességgel.
2009. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%
Tehát, mivel kicsit érthetetlenül fogalmaztál, tisztázzuk: leszoptad, benyelted a spermát, és azt kérdezed először, mennyi az esélye, hogy volt a kezén ondó? Hát, ha hozzányúlt utána a nemi szervéhez, akkor lehetett. Azt írod, megtörölte, és utána nyúlt beléd. Jobb lett volna, ha kiküldöd kezet mosni, mielőtt hozzád nyúl, vagy ha erre nincs lehetőség, legyen kéznél nedves törlőkendő (pl. Rossmannban lehet kapni, pl. "vabene" vagy "alouette" a neve) Szerintem azért a leírtak alapján nagyon ügyesnek kell lenniük a spermiumoknak, hogy célt érjenek, de máskor jobban vigyázz! Most pedig a megnyugvásod érdekében szerezz be egy terhességi tesztet (akár tescóban is lehet venni, és akkor nem kell kérned, ha ez zavar, vagy bármelyik gyógyszertárban) és a leírt használati utasítás alapján végezd el.
2009. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

12én volt meg utoljára...(kb 5napig)

Léccives !

2009. júl. 25. 16:12
 10/37 anonim ***** válasza:
69%

Simán lehetsz terhes!!

Mit csinálj?!Ezt még te kérdezed?Nos,íme pár hasznos tanács:

-beszélj a pasiddal,hogy lehet h apuka lesz.

-szólj anyukádnak,hogy mi történt.

-menjetek el majd nőgyógyászhoz.

-aztán ha tényleg terhes vagy dönthettek,hogy szülsz vagy abortusz...

Sok sikert!

2009. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!