Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » GABRIELLEL TESZTELTEM délután,...

GABRIELLEL TESZTELTEM délután, eltelt egy 15-20perc aztán megjelent egy nagyon halvány rózsaszín második csík. Hihetek neki?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 10.dpo-n ez az első clostys hónapom.Máskor is teszteltem már ilyennem nem volt baba,de nem volt 2csíkom se.Illetve ha volt is második csík,az csak szürke volt,ezt rózsaszínnek látom egyértelműen.Amikor belecsöppentettem a vizeletet,akkor az egész csík totál rózsaszínné vált aztán az elmúlt róla,gondoltam csak átázott,azért jött elő a második,de bedugtam a csap alá,hátha le tudom fröcskölni róla és akkor nem kell agyalnom,hiszen megszoktam hogy sajnos soem vagyok terhes,de nem folyt le róla a szín.Szerintetek??
2010. aug. 13. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a Gabriel teszt 30 percig érvényes, ezért a 15-20 perc után megjelenő rózsaszín második csík egyértelműen terhességet jelent. Gratulálok!
2010. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg bármi lehetséges és szerintem lehet gratulálni:) Csinálj még egy tesztet reggel, az a biztos. Sok sikert!
2010. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam,megcsináltam délután a tesztet akkor ránéztem nem volt semmi,felébredt a lányom,leraktam a tesztet majd fél óra múlva visszamentem és halvány csík ott van,most is nézegetem még a sötétben is látszik. Én csinálok egyet reggeli pisiből is 2 nap múlva,persze ha kibírom addig:)

Remélem összejött mindkettőknek!

2010. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtatok!Próbálom magam megkímélni a csalódástól de titkon nagyon remélem,hogy végre sikerült!

Drukkolok neked is kedves utolsó,majd írj a fejleményekről:))

2010. aug. 13. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben járok,halvány második csík a Gabriel teszten:-)

Nem bírtam ki és 3nap múlva teszteltem megint egy másik fajta teszttel(Mülleres)és az is halvány pozitív lett,de reménykedem.Nekem 2hete késik a menzesem.

Drukkolok,hogy baba legyen nálatok is!

2010. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írjatok, hogy mi lett! :)
2010. aug. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok!

Csináltam még egy tesztet ,sajna negatív:(

Remélem ti örülhettek!

2010. aug. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!