Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van 4. napja, hogy nem...

Ma van 4. napja, hogy nem jött meg, csináltam, délután kb.2 körül egy tesztet, ami negativ lett, lehet rosszkor teszteltem? Reggel kellett volna?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom reggel jobb tesztelni, várj még pár napot és tesztelj ujra.
2011. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem reggel sem mutatott volna mást mivel még csak 4napja késik! 2hetet nyugodtan rá lehet számolni. de ha a 10-ik napon se jön meg tesztelj nyugodtan és reggel az első vizeletből. Nekem akkor már ki mutatta a terhességet:)))
2011. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Két hetet? Az már azért sok!

Nekem már mensi előtt jelezte!

2011. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En is tapasztalatbol mondom, hogy nem mindenkinel mutatja ki a teszt a terhesseget ilyen koran. Nekem is elmaradas utan masfel hettel mutatta ki, akor is halvanyan.

Sok sikert hogy pozitiv legyen minnel hamarabb!

2011. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is negatív 4 nap késé után,néhány nap múlva újra tesztelek!más jeleid vannak?
2011. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 napot késett anno és ki is mutatta hogy baba van. Én sem reggel hanem délután csináltam a tesztet.
2014. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!