Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik a menstruációm,...

6 napja késik a menstruációm, hétfőn délután teszteltem negatívat majd kedd reggel szintén. A keddin ugyan láttam nagyon halvány csíkot (amit lehet beképzeltem), bevittem a t. tanácsadóba ott egyértelműen megmondták hogy neg?

Figyelt kérdés

Ha terhes lennék már rendesen ki kellene jönni a 2 csíknak?

Vagy még majd teszteljek?


2011. jan. 26. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem egy héttel később fogant a lánykám így a késés után volt bőven negatív tesztem mire végre pozitív lett :)

Normál esetbe már mutatnia kellene a tesznek.

2011. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hány napja késett mire végre pozitív lett?
2011. jan. 26. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

ha kedden nagyon halványan láttál csíkot,akkor szerintem már holnap,vagy pénteken reggeli vizeletből lehet tesztelni.


Szorítok!

írj,ha lesz valami!

2011. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az utolsó ciklusomnál nekem is ez volt. Már teljesen elhittem,hogy sikerült,a negatív tesztek ellenére! Aztán a 7napon megjött,csalódott is voltam nagyon! Pedig a pé.-hez képest gondolhattam volna,hogy már rég pozinak kellene lenni a tesztnek! Te tudod mikor volt peteérésed? Szurkolok!

M

2011. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másodika és hetedike közt volt.Ekkor nem voltunk együtt mert nem szeretnénk babát,15-én voltunk együtt védekezés nélkül és ma 7.napja hogy késik.
2011. jan. 27. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!