Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aktus után a 4. napon ha...

Az aktus után a 4. napon ha elmegyek nőgyógyászhoz, akkor ő már meg tudja állapítani, hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,szerintem csinálj elsőnek tesztet majd a várható mensi késése után menj el,a szívhangot úgyis csak a 6.hét körül hallják.
2010. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!Én 2 hónapos voltam amikor a nőgyógy megvizsgált és nem vette észre h terhes vagyok,rá egy hónapra elmentem egy másikhoz,és ő mondta h 3 hónapos a baba.

az aktus után lehet a 3. napon termékenyülsz meg,nem fogja tudni.

2010. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tehát várjak 2 hetet a terhességi tesztre?
2010. aug. 13. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
igen , várjál, minden tesztre rá van írva, még a legjobbakra is, hogy a menzi elmaradása utáni napokban ad pontos infót
2010. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 4. napon? Csak ha tud tenyérből jósolni!
2010. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A peteérés, fogantatás után 7-12 nappal történik a beágyazódás. Innentől kezdve mutatja a terhességi teszt. Ultrahangon a doki a fogantatás után 14 nappal láthat petezsákot.
2010. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eszo ***** válasza:

szia!

aktus után 14 nappal érdemes először tesztelni!ha pozi, akkor mehetsz dokihoz..de még akkor sem biztos, hogy a megnagyobbodot méhen és megvastagodott nyálkahártyán kívül lát vmi mást is!


kicsit légy türelemmel!


Drukkolok!

2010. aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!