Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete kesik a menstruaciom...

2 hete kesik a menstruaciom negativ tesztel ezzel a problemaval mehetek nogyogyaszati ambulanciara?

Figyelt kérdés
A Covid miatt a szakrendelesek szunetelnek! Viszont a telefonba a holgy azt mondta a surgossegi ellatasra mehetek. Szerintetek ezzel fogadnak?
2021. jan. 5. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem sürgősségi eset.
2021. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs panaszod, tehát nem fáj, görcsöl a hasad annyira, hogy ne tudd ellátni a napi teendőid, akkor nem kell orvoshoz menni. Majd megjön. Ha esetleg a következő mensi se jönne meg, akkor lehet menni dokihoz. Vagy, ha panaszod van.


Mensi ezer ok miatt késhet, stressz, hízás, fogyás, étrendbeli változás (pl sok édesség az ünnepek alatt) életmód váltás esetén, pl elkezdtél sportolni. Hormonális probléma miatt, nem volt ovud.


Sajnos most nekem is már 25 napja késik, terhes nem vagyok, mert minden tesztem negatív és már voltam terhes így most tudom, hogy tuti nem. Nincs meg az az érzés.


Ha esetleg reménykedsz egy esetleges terhességben, hogy mondjuk a teszt nem mutatja (ez ritka, genetikai hiba, hogy a vizeletbe nem választódik ki a hcg.) akkor egy magán vérvétel aznapi eredménnyel 3000.- Ha voltál már terhes és pozi lett a teszt, akkor ez a helyzet nem áll fenn. Negatív teszt, nincs terhesség.

2021. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A holgy a telefonba azt mondta hogy a surgossegi ellatason tudok jelentkezni. De mindenkeppen indulas elott csinaljak egy tesztet. Elfogok menni holnap mert csak kivancsi vagyok mitol lehet mert 10 eve menstrualok es 5 eve szedem a fogamzasgatkot egyszer sem maradt el a verzesem es nem kesett meg akkor sem mikor nem szedtem a gyogyszert az elso naptol fogva miota van verzesem pontos
2021. jan. 5. 09:19
 4/12 anonim ***** válasza:
A sürgősségi nem erre van, hanem az azonnali ellátást igénylő esetekre.
2021. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt ertem. De a holgy meg is mast mondott. Viszont a gyogyszer papirjan is ezt irjak hogy forduljak orvoshoz es mindenhol ezt ajanlottak ! Ertem h nincs szakrendeles de fizetem a tb et es valahol ugyerzem hogy jogom vab hozza es nem szeretnek meg fizetni erte
2021. jan. 5. 10:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Megértem a problémád, de ahogy fentebb írták ez nem sürgősségi eset. Lehet meg fognak nézni, de számíts hosszú várakozási időre, mert ugye aszerint hívnak be, mennyire sürgős az eset.

Jobbulást, reméljük semmi komoly probléma. :)

2021. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
40 km re van egy korhaz ahol van szakrendeles csak holnap tudok veluk beszelni hogy fogadnak e. Holnap reggel tesztelek aztan a vegen lehet maganrendeles lesz
2021. jan. 5. 14:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok mindentől késhet, vagy maradhat ki, sokszor nincs komoly oka.

A tiéd nem sürgősségi eset. Nekem volt erős pozi tesztem, véreztem, mégis több órát ültem bent a sürgősségin, mire történt valami... Karácsony napja volt, így magánba nem tudtam menni. Amiatt mondom, hogy lehet sokat fogsz várni.

2021. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
10 eve pontos . Egyszer sem kesett es nem maradt ki . Ezert is szeretnek menni orvoshoz. Holnap mindenkepp kiderul :)
2021. jan. 5. 16:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Természetesen, ha megnyugtat menj el! Jobb félni, mint megijedni. Drukkolok, de biztos nem lesz semmi baj. Nekem is pontos volt sok évig, egyszer késett 16 napot, elmentem dokihoz másnap megjött:)
2021. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!