Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nem tudom a falat...

Miert nem tudom a falat leengedni, hogy mem vagyok terhes? 6 nogyogyaszati vizsgalat negativ tesztek menstruacio mellet se?

Figyelt kérdés

Segitsetek kerlek hova tovabb?

Pszichiatriai kezelesen is voltam

Most gyogyszeres kezeles alatt allok

Megis mozgasokat erzek a hasamban

Igen en vagyok az de kerlek valaki?! Aki volt hasonlo helyzetben vagy ismerose. Hova tovabb?


2020. márc. 3. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj tovabbra is terapiara.
2020. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ido nem segit? Lassan 9 hónapja vagy beteg, ha több idő eltelik, mint egy terhesség, az nem nyugtat meg?
2020. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen megjött?

Ultrahangot megnézted?

Mióta érzed magad terhesnek? Ha eltelik a 9 hónap és nem mész szülni, akkor 100% elengedheted a témát.

Lehet a gyógyszer mellékhatása a képzelgés? Egyik ismerősöm is kapott valamit a depressziójára és neki is voltak téves képzelgései. Ő nem terhesnek érezte magát, hanem szellemeket látott.

2020. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a falat miért nem tudod leengedni, azt nem tudom, de a nagyobb bélmozgások nagyon hasonlítanak a baba rúgásaihoz. Valószínű csak azt érzed, de pszichésen beépzeled a terhességet.
2020. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélned kell, (és főleg átgondolni) hogy mi áll a háttérben, keress pszichológust is.
2020. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Intenzív pszichoterápia, más nem segíthet.
2020. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyógyszeres kezelés alatt állsz, akkor nem tudom. A GyK népe ehhez mit tud hozzátenni. Folytasda terápiát.


Esetleg meg lehet nézetni a beleidet. Hátha van bennük vmi rendellenes, ami miatt mozgást érzel (féreg, rák, mittomén).

2020. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom javasolni, hogy folytasd a terápiát, ez elég időigényes, nem fogsz meggyógyulni egyik napról a másikra. Ne várj csodát, akármilyen jó is a pszichoteraputa. És lehet, hogy valóban inkább belgyógyászati kivizsgálás kellene.
2020. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha rájössz hogy lassan szülnöd kéne de nem fogsz szülni, akkor elengeded a témát. Akin a pszichológus nem tud segíteni, azon a gyakorikérdéses emberkék sem fognak.
2020. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik nem kell megfogadni de tapasztalatom szerint ez többet segít mint a pszichológus :


[link]

2020. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!