Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreztetek ilyet, amikor...

Éreztetek ilyet, amikor teherbe estetek?

Figyelt kérdés
Első babámmal azt éreztem, mintha 1000 icipici tűvel megszurkálnák a méhemet. Vagy mintha egy pezsgőtabletta oldódott volna fel a méhemben (a sok kicsi buborék), picit fájt, de nem tartott sokáig. Ez a 3.próbálkozós hónap volt, ezután nem jött meg, már 2 éves a lányom. Most 4 hónapja próbálkozunk a második babával, most ugyanezt éreztem. Nagyon fura érzés nem tudom másképp leírni és máskor nem éreztem még hasonlót. Ti tapasztaltatok ilyet? Nem a gyk-n elterjedt "hasszúrkára" gondolok. (és nem az a kérdés, hogy terhes lehetek-e 😂, még van pár napom tesztelni)
2021. jan. 5. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én semmit sem éreztem, amikor várandós lettem. Igaz, nekem az egész eddigi terhességem tünetmentes. Ma vagyok 30 hetes :)
2021. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyiknél sem.
2021. jan. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem egyiknél sem.
2021. jan. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen:) en ugy ereztem h zsibongtak a sejtjeim.
2021. jan. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat, nem biztos. Én inkább úgy éreztem mint a mensis görcsölés.


Minden esetre szurkolok!

Nekünk is 4. Probalkozos hónap :)

2021. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!