Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor teherbe estetek, s...

Amikor teherbe estetek, s éreztétek a beágyazódást, mennyi ideig éreztétek azt a szúró érzést s pontosan mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Teljesen középen éreztétek vagy kicsit elhajlott a szúràs balra/jobbra is?
2017. ápr. 4. 04:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szúrást éreztem, hanem egy fura bizsergető érzést egy bizonyos ponton, amitől kuncognom kellett,annyira vicces érzés volt. :) Ez 2 este ismétlődött meg,a 7. és 8. dpo-n 9.dpo-n halvány pozi lett a teszt. Ez miatt a "vicces" érzés miatt teszteltem ilyen korán. Valahogy éreztem hogy a baba helyezkedik odabent :)
2017. ápr. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem éles fájdalom volt és begörcsölt pár másodpercre a hasam.
2017. ápr. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi tünet nem volt. 11+6 hkm
2017. ápr. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem inkàbb tompa szuro fájdalom volt kb 20 percig,aztán abba maradt.Este lefekvéskot még éreztem 1 picit,ja és pontosan középen éreztem.
2017. ápr. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kaparászást éreztem: olyat, mintha belülről egy kis gereblyével kaparásznák a méhemet. :D
2017. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia !


Én még nem tudom, hogy sikerült e , néhány nap és kiderül, de azt tudom, hogy peteérés után kb 7-9 nappal, éreztem enyhe görcsöt ott lent a méhemnél. valamint enyhe derékfájást is .


Eddig mindig úgy volt , hogy peteérés után már elkezdett fájni a mellem és a ciklusom második felében egészen a mensiig , amig meg nem jött fájt is.

Most viszont nem így volt, mert nem kezdett el fájni ... söt érdekes mert még most sem fáj. van amikor érzékeny aztán rá egy órára semmi baja.érdekes...


hát kb. 4 nap és kiderül, már semmibe nem élem bele magam, mert volt már jó pár csalódás, pofára esés.


Minden esetre ez a ciklusom eddig eléggé érdekes a tüneteket figyelve.

2017. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó, neked pedig sok sikert kívánok, ha nem felejted el írd meg légyszíves, hogy mi lett a végeredmény :)
2017. ápr. 4. 11:47
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, rendben amint van valami fejlemény megírom !


Én is nagyon kiváncsian várom , mert már jó ideje próbálkozunk ! eddig sikertelenül, már kezdünk le is mondani róla !


Te is írd meg Kérdező hogy nálad hogy alakultak a dolgok !

2017. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a 10. napon éreztem éles, szúró fájdalmat, de nem egyfolytában, hanem bizonyos mozdulatokra (pl. felálláskor, leüléskor, köhögéskor). 1 napig tartott.
2017. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nálam tegnap volt ilyen szúrás érzés, igencsak erős, jó 1 órát tartott, majd hébe -hóba éreztem nap közben majd este bal oldalt egy picikét. Ma semmit sem érzek.

Nagyon reménykedem én is, bár nem vagyok valami pozitív, PCO m van, s ezzel ugye nehéz. Kb 3 hete szedem csak rá a Merckformin tabit, Nemtudom ennyi idő után hatott e. Bár az tuti h a fogyás beindult, ami ez előtt lehetetlen volt.


Tegnap a munkahelyemen azt mondták fel fáztam, de az nem múlik el egyik pillanatról a másikra nem? Vagy mitől lehetett még ilyen? Én ezt a két dolgot ismerem amitől lehet ilyen érzés.

2017. ápr. 4. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!