Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony testhőmérséklet, 2...

Alacsony testhőmérséklet, 2 pozitív teszt, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

3 éve próbálkozunk, már 1 éve nem e körül forog a világ, "elengedtük" a témát. November 13-án jött meg utoljára, december 30-án teszteltem, pozitív lett. Azóta csináltam még egyet, pozitív. Elkövettem azt a hibát, hogy egyből olvasgattam, és egyre kevésbé hiszem, hogy terhes vagyok. A mensi elmaradásán kívül semmi tünet nem volt. Mióta pozitív tesztet észleltem, fáj a mellem, van hogy egész nap rosszul vagyok, forog a gyomrom, de nem hányok. Nem kívánok semmit, de szó szerint elmegy az étvágyam mindentől. Viszont tényleg csak azóta észlelem ezeket, hogy láttam a tesztet, így lehet csak bebeszélem magamnak.

Most a hőmérőzésről olvastam, ma reggel kíváncsiságból méregettem. Kb fél óra leforgása alatt: 36,4 36,0 35,9. Nagyon keveslem.

Fáradtságot is érzek, egész nap feküdnék, aludnék, le vagyok törve mint a bili füle, random rámjön a sírás. Itt hoztáteszem, dec 7-től home office dolgozom, hajnal 1-fél2-kor fekszem, reggel 9 és 10 óra körül kelek. (Tegnap este nem dolgoztam, reggel 6 körül keltem és hőmérőztem.)

Már van időpontom nőgyógyászhoz, de addig megőrülök!!



2021. jan. 6. 07:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A hőmérőzés nagyon nem így működik, egyetlen napi adat az égvilàgon semmilyen infóval nem szolgàl. Csak akkor van értelme, ha az egész ciklusban, szabàlyosan mér az ember. Elsősorban a reggeli hők egymàshoz viszonyított értékét kell megfigyelni, magàban egy napi értelmezhetetlen
2021. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nap én is megmértem a hőmet, mert fájt a fejem meg nyűgös voltam, és érdekelt, lázas vagyok-e. 36,5 körül volt, pontosan már nem emlékszem. 10 hetes terhes vagyok. Ne parázz, két pozitív tesztet van, közel 2 hónapja nem menstruáltál, kit érdekel, mennyi a hőd?
2021. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem zárd be az internetet és örülj a babának! 😊


Viccet félre téve, a tünetek mindenkinél másak, amiket leírtál, azok pont klappolnak a terhességhez. Jó babavárást! 😊

2021. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért két pozitív teszt ad valamicske okot a bizakodásra, nem? 🙂 Az én hőm sem ment fel, de minden rendben. Drukkolok, hogy bővüljön a család. Minden jót! 29hkm :)
2021. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Hogy vagy? Volt valami hír azota?


Remelem jól vagytok és nagyon szurkolok a picihez.

2021. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, kedvesek vagytok. 🙂

Utolsó kommentelő, annyi változás történt, hogy egyre jobban fájnak a melleim, és mintha izomlázat éreznék a hasizmomban. Illetve néha olyan érzésem van, mintha megjönne, de persze semmi.

Még csütörtök reggelig izgulhatok (akkorra van időpontom dokihoz).

2021. jan. 9. 13:59
 17/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Jó hírem van, ma a doki is megerősített. 9 hetes terhes vagyok. :)))
2021. jan. 14. 11:25
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szívből gratulálok! Boldog babavárást! 😊
2021. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :)
2021. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!
2021. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!