Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hány nap kérdésnél lett...

Kinek hány nap kérdésnél lett pozitív tesztje?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam nem is jött ma reggeli teszt(gyógyszertári) negatív, viszont vasárnap és hétfőn early predictor nagyon halvány lett, de azt negatívnak veszem mivel lehet, hogy csak én látom🙄. Szóval azokhoz szólna elsősorban a kérdés akinek nem egyből mutatta. Hány nap után lett pozitív? Volt valaki így, hogy elmaradt menses után másnap reggeli negatív de X nap után pozitív lett?

2021. jan. 6. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha később volt a pé, akkor elképzelhető, hogy a teszt is később mutat pozitívat! Szerintem két nap múlva próbáld újra, ha addig nem jön meg!
2021. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ultrahangon vagyok minden hónapban , hogy hány meg mekkora pete érik ez alapján 18-22 voltunk együtt azóta nem. Ez alapján is lehet amit te mondasz? Az orvos javasolta ezt az időtartamot.
2021. jan. 6. 17:29
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy kicsit több infó kell:

Mikor volt meg utoljára?

Milyen hosszú egy-egy ciklus?

2021. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem a fiamnál a nemvart utáni napon már nagyon erős volt. Akkor teszteltem először.

Második terhességemnél kb nemvárt után 4-5 nappal lett pozitívnak mondható. Üres petezsák volt csak.

2021. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utoljára december 8. Volt meg. Általában 28 naposak a ciklusaim.
2021. jan. 6. 18:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem dec 3an volt meg utoljára. 18an volt ovum. Jan 2re nem vártam. De már a 10.dpon halvány pozitív volt a tesztem. 13.dpon erős.
2021. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. 30napos ciklussal dec 31en volt az erősebb teszt.

Neked már késik de negatív. 🤷‍♀️ elvileg ki kellene már a késés napján mutassa ha van baba

2021. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A tankönyv szerinti legjobbkor voltatok együtt... Elmaradás napján már szerintem is kellene mutatni valamit a tesztnek, ettől függetlenül, ha nem jön meg, két nap múlva új tesztet javaslok! Drukkolok Neked! 🙏
2021. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Szia

Erre én is kiváncsi lennék ha vannak tapasztalatok

Majdnem ugyan ilyen cipőben járok csak nekem 2 nap kesesnel lett negatív ma reggel 😔

Remelem meg van remény.


Minden esetre szurkolok neked nagyon!

2021. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontos ovu ismeretében kizárt, hogy ne mutassa a teszt a nem várt napján. Így én kizárnám a terhességet. Volt is itt egy fél éve kérdés, hogy akik figyelték az ovut azoknak mikor lett pozi a tesztje és mindenkinek már nem várt előtt. Akinek késöbb van ovuja mint hiszi, mert nem figyeli annak van az, hogy napokkal később tesztel pozit, hiszen nem is késik még a havija. Csak ugye nem tud róla.


Biológiailag nem várt napján a 25-ös teszt is egyértelmű pozit kell mutasson.



Minden esetre sok sikert, két nap múlva csinálj még egy tesztet, ha az se lesz pozi akkor sajnos nincs terhesség.

2021. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!